מס' צפיות - 391
דירוג ממוצע -
מיקרוסופט משלמת לך על חיפוש (שוב)
במיקרוסופט משיקים את ה-SearchPerk, שירות חדש באמצעותו ניתן לזכות בפרסים על כל שאילתא של חיפוש במנוע החיפוש של מיקרוסופט. איך זה עובד? ולמה מיקרוסופט משלמת לנו לחפש?
מאת: טור אורח 02/10/08 (20:59)

מאת: מערכת pCon

 

במטרה לעודד אנשים להשתמש בשירותי החיפוש שלה, משיקה מיקרוסופט את SearchPerks, המספק לאנשים נקודות על שימוש במנוע החיפוש, שאותן ניתן להמיר אחר כך לפרסים. משתמשים שיורידו את התוכנה העוקבת אחר החיפושים שהם מבצעים, יקבלו "כרטיס" אחד ליום עבור כל שאילתת חיפוש ב-Live Search - או עד 25 כרטיסים ליום.

לחפש ולזכות

במיקרוסופט מתכננים להשתמש בשירות עד אפריל, ואז יוכלו המשתמשים לפדות את הכרטיסים שלהם לפרסים, או לתרום אותם לצדקה. חשוב לציין כי בניגוד לשירותים דומים שהשיקה מיקרוסופט המציעים סוג מסויים של תשלום על חיפוש, ה-SearchPerks מחייב את המשתמש להשתמש בדפדפן של מיקרוסופט, אינטרנט אקספלורר 6 ומעלה, בנוסף על מחשבי PC עם חלונות עליהם.

השאלה העיקרית היא מה עם Live Search, שגורמת למיקרוסופט לשלם לאנשים על שימוש בשירותי החיפוש שלה. לפי ComScore, גוגל ממשיכה להגדיל את נתח השוק שלה, עם שליטה ב-63% ממנו, בעוד יאהו ומיקרוסופט נמצאות מאחור, עם 19.6% ו-8.3%, בהתאמה (הנתונים מתייחסים לארה"ב).

רוצו להירשם

משתמשים יוכלו להירשם לשירות ה-SearchPerks עד סוף השנה האזרחית, או עד שמיקרוסופט תגיע ל-250,000 משתמשים. בניסוי שערכו במיקרוסופט נמצא כי שירותים שכאלה מובילים לפי שלוש יותר שאילתות.

 

פורסם באתר pCon החדש! - המלצות, אתרים, הכרזות ומאמרים, על מחשוב ואינטרנט http://www.pcon.co.il/v5/ArchiveMore.asp

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר