מס' צפיות - 360
דירוג ממוצע -
הטלפון כדיסקמן
החל מעונת החגים הנוצרית, שמגיעה מייד אחרי החגים שלנו, תשווק סאנדיסק כרטיסי זיכרון לטלפונים סלולאריים שיכללו אלבומי מוסיקה מלאים בפורמט MP3.
מאת: יאיר מור 02/10/08 (20:53)

אמנם אני מפרסם את זה שבוע שלם באיחור, אבל מכיוון שהבטחתי - אני מקיים.

 

תעשיית המוסיקה ידועה כאוסף של אנשים עם תפישת עולם מיושנת ואגוצנטרית, והוכחה נוספת לכך מספקת הברית החדשה והמעניינת בין הלייבלים הגדולים לחברת סאנדיסק (וחברות נוספות ששמותיהן לא נמסרו): החל מעונת החגים הנוצרית, שמגיעה מייד אחרי החגים שלנו, תשווק סאנדיסק כרטיסי זיכרון לטלפונים סלולאריים שיכללו אלבומי מוסיקה מלאים בפורמט MP3. הכרטיסים, מסוג MicroSD, מכונים SlotMusic. הם מתאימים לרוב הטלפונים הסלולאריים עם חריצי ההרחבה (מלבד סוני-אריקסון, שמשתמשת בכרטיס בלעדי מתוצרתה, ויגיעו בנפח של גיגה-בייט אחד, לפחות בתור התחלה.

 

בתוך הגיגה-בייט הזה יוכנסו אלבומים שלמים בפורמט אם.פי.3, באיכות מקסימאלית (320kbps) וללא הגנת DRM. החברות מקוות שהעובדה כי הדבר חוסך את העברת המוסיקה מהמחשב לטלפון ישכנע את המשתמשים לקנות את המוסיקה שלהם בצורה זו. נציגי סאנדיסק אפילו אמרו לכתב "אנגאדג`ט" - בשיא הרצינות - שהם מצפים שהלקוחות ירכשו כל דיסק על כרטי נפרד, ויחליפו כרטיסים בטלפון כפי שנהוג היה לעשות עם דיסקים בעידן הדיסקמן.

 

נו, יש מישהוא שמוכן לבנות לי SD Changer?

 

לבלוג של יאיר מור

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר