מס' צפיות - 525
דירוג ממוצע -
האח הגדול כבר כאן
מאת: הצרכן 01/10/08 (23:44)

כבר הפסקתי לספור כמה בנקים ומוסדות פיננסים הולאמו בעולם בשבועות האחרונים. אם לא שמתם לב השיטה הקפיטלסטית קורסת ומחורבותיה צומחת שיטה קומוניסטית בה הרכוש ואמצעי היצור נשלטים ע"י השלטון המרכזי "לטובת" הנתינים.  

 

האח הגדול הוא כבר לא רק סדרת טלוויזיה. אם הוול סטריט ממתין שממשלת ארה"ב תחלץ אותו מהמשבר, נראה שממשלות ובנקים מרכזיים בעולם הם האח הגדול שיפקח על חיינו וכספנו מעכשיו.  

 

השקט במערכת הפיננסית בישראל, הוא השקט שלפני הסערה. במוקדם או במאוחר המשבר יפגע גם במוסדות פיננסים ישראלים ואנו כמו בשאר אומות העולם הנאורות, נקווה שהאח הגדול (משרד האוצר ובנק ישראל) יושיעו אותנו מעונשם של סוחרי האשליות.

 

בדבר אחד אני בטוח, ביבי נתניהו אדריכל האמריקנזציה של שוק ההון בישראל, יתעטף בכיסוי טפלון חדשני ויצליח להשכיח לכולנו מיהו נביא הוולסטריט (רפורמת בכר) שהצליח לחסל את כספי הפנסיות של המוני בית ישראל. בישראל לא באים חשבון עם שליחי ציבור בנושאים כלכליים. תחזיר מחנה פליטים פלסטיני לרשות ועונשך יגיע במהירות האור.  

 

המלצה: מי שעדיין מאמין בשוק המניות. זה זמן מצויין לאסוף מניות בזול. עכשיו הזמן שהמקצוענים אוספים ניירות ערך מהרצפה. בהצלחה.

 

לבלוג של הצרכן 

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר