מס' צפיות - 460
דירוג ממוצע -
זהירות, פדופילים !
הולכת ומסתמנת לה מגמה של הרמת ראש מצד הפדופילים. הם הולכים ומתרבים, גילם יורד, תקיפותיהם הופכות לדבר שבשגרה, והכי עצוב- הם הולכים ומקבלים לגיטימציה.
מאת: בריטמר 28/09/08 (21:42)

אם פעם היינו מזועזעים ומוכנים להיכנס בכל הכח באלו אשר מאיימים על ילדינו וילדותינו, היום אנחנו אדישים. זוהי מגמה שנמשכת שנים. כבר לפני כחמש שנים הזהירו יוצרי הסידרה "חוק וסדר" מהתופעה, והם גם עשו מעשה ונלחמו בה.

 

בעקבות פרק של הסידרה המוצלחת, שהראה לעולם רחוב בצ'כיה בו ילדים קטנים וילדות קטנות שנמכרו לזנות עומדים למכירה כמו בגדים בתצוגת ראווה, תקפו האינטרפול ומשטרת צ'כיה את מפעילי הרחוב, ובתי הבושת שכותרתם הייתה "לגילאי 18 מינוס בלבד", בציניות מכאיבה, נסגרו.

 

התופעה לא פסחה על ישראל. עוד ועוד פרשיות הזויות של תקיפת ילדים, של יחסי מין בין אחים בעידוד הורים, ועוד דברים שהשטן לא חשב עליהם, נחשפות בישראל. לפי פסיכולוגים, לתקשורת השפעה עצומה על התופעה. פרסומות וקמפיינים בהם מוצגים ילדים קטנים בבגדים מינימליים ו"סקסיים" גורמות לבלבול אצל נערים, שזהותם המינית בד"כ מתערערת בגיל הטיפש עשרה, ונותנת לה תחושה שזהו מצב נורמלי ושהגיל של הבגרות המינית ירד עד כדי כך. גם לטרנד הגילוח, כך טוענים הפסיכולוגים, תורם לעניין.

 

עפ"י מחקרים שנעשו, הסטיה המינית- או מחלת הנפש- של הפדופילים מושכת אותם לגוף חלק ותמים, כך שגילוח רק מגביר את תאוותיהם, וכשהם "ממצים" את האופציה של בוגרות מגולחות, הם פוזלים לעבר הילדות. לצערנו הרב, בדומה לחד מיניות ושאר "צבעי הקשת" עקב לחץ כבד מצד חולי הדמוקרטיה והחולים במחלה, גם הפדופיליה הוצאה מההדרה "מחלת נפש" ועבר להגדרה "סטייה מינית".

 

כמו עם ה'צבעוניים', גם הפדופילים בדרך לקבל גב מהתקשורת (כל עוד הם לא ייפגעו פיזית בילדים) וחבל. צריך להבין שגם הורדת ואחזקת תמונות פדופיליות פוגעת בילדים ברחבי העולם, כי למצלמים יש עניין לשתף כמה שיותר וכשיש ביקוש מצלמי יותר, ופוגעים בעוד ילדים. וכמו פורנו, כשאדם רואה, גם אם הוא לא מבצע, נפשו מתקלקלת והוא מתנהג אחרת כלפי נשים, כך גם חומר פורנוגרפי- פדופילי. ומספיק "מעידה" אחת כדי להרוס לילד או לילדה את החיים.

 

לכן, צריך להגביר את המודעות, ולחשוף יותר ויותר אנשים למידע, להילחם בתופעה ולדרוש עונשים חמורים- לטעמי יש פה הצדקה לעונש מוות. חייבים לעשות לזה סוף.

הכותב הוא בלטמר בריטו, חובב ספורט ופוליטיקה שאוהב לפרשן כל דבר בתחומים האלו

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות לכתבה זו התקבלה תגובה אחת לקריאת כל התגובות ברצף
1.
אוי תנוח.
לירן 30.09.08 (01:31)