מס' צפיות - 504
דירוג ממוצע -
תופעה מסוכנת
אמנם התקשורת טועה בסיקור מקרי הרצח אך הכוח שיש לאזרחים חייב לבוא לידי ביטוי בדיווח על מקרי הזוועה ולמנוע הישנות המקרים בידי אמהות מדוכאות.
מאת: רועי אורן 03/09/08 (18:51)

בשבועיים האחרונים אנחנו עדים לגל הולך וגובר של רציחת ילדים קטנים בחיק משפחתים, וזוהי תופעה מסוכנת. איננו יודעים מה גורם לתופעה, אך אנחנו יודעים מה צריך לעשות על מנת למנוע תופעה זו.

 

הקרימונולוגים מאשימים את התקשורת בכך שע"י הסיקור הצהוב והחטטני לעיתים של מקרה הילדה רוז פיזאם היא נותנת רעיונות לאמהות צעירות ולא בריאות להפטר מילדיהן האהובים כמה שיותר מהר .

 

התקשורת אכן טועה בדרך שבה היא מסקרת את המקרים, אך הסיבה האמיתית להיווצרות מקרים אלו היא היעדר ענישה מספקת. אם אנשים היו יודעים שעל עבירה חמורה כאונס, רצח, מעשה סדום הם יישבו שנים רבות בבית-הסוהר או שיופעל נגדם עונש מוות הקלות בה נעשים המעשים תפסק לאלתר ותהיה חשיבה הגיונית ובריאה.

 

וכן, הגיע הזמן שהאזרחים יגלו עירנות וידווחו על מעשי זוועה לרשויות המתאימות ולא יתרייאנו בטלוויזיה ויספרו על הסימנים שהובילו למעשי הזוועה.

 

חשוב לזכור :עירנות מונעת אסון, ענישה כבדה מונעת הישנות המקרים.

 

הכותב הוא אני כרגע סטודנט לתקשורת אשר כותב בנושאים שונים מספורט ועד רווחה ואקטואליה . כרגע אני לומד באוניברסיטה הפתוחה (אולי זה ישתנה בעתיד)

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר