מס' צפיות - 777
דירוג ממוצע -
החיים הם נס
מאת: הצרכן 27/08/08 (02:54)

הוט פריים, שעות הערב המוקדמות, ושוב כמו כל שבועיים מוקרן הסרט המצוין "החיים הם נס" של אמיל קוסטריצה. עוד מחזור חיים של כמה עשרות סרטים הגיע לסיומו.

 

על פי הרגשה בלבד, וללא סימוכין, נראה לי שערוצי הסרטים בטלוויזיה הרב ערוצית עושים לעצמם חיים קלים במיוחד. ההשקעה שלהם בסרטים חדשים שואפת לאפס ואנו הלקוחות כבר מכירים את רוב הסרטים הפופולאריים בעל פה.

 

ושוב עולה השאלה הנושנה, על מה אנו משלמים חודש בחודשו. אם כל התכנים האטרקטיביים זלגו ל VOD מדוע שנשלם דמי מנוי של 200 ש"ח  ומעלה עבור שלל שידורים חוזרים. איך זה שכל כך הרבה לקוחות ואני ביניהם ממשיכים לזכות את חשבונם של תאגידי התקשורת תמורת מעט מאד תמורה.

 

יש סקר שמאד מעניין שנדע את תוצאותיו. מה הנתח של ערוצי הברודקסט, מסך כל זמן הצפייה של לקוחות הכבלים והלווין. כמה זמן בממוצע צופה טלוויזיה ישראלי מקדיש לצפייה בערוצים הפתוחים. אני לא נתקלתי בסקר כזה ונראה לי שיש הרבה מאד גורמים שיעשו הכול כדי שלא יפורסם.

 

בקרוב תפתח אופציה לצופי הטלוויזיה בישראל, לרכוש תמורת כמה מאות ש"ח בתשלום חד פעמי את שרותי הטלוויזיה הדיגטלית קרקעית  שיאפשרו צפייה רק בערוצים הפתוחים. קברניטי הטלוויזיה הרב ערוצית די בפאניקה מהמהלך הזה, מעניין איך זה ישפיע על רמת התכנים. 

 

לבלוג של הצרכן 

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר