מס' צפיות - 516
דירוג ממוצע -
מעבד דו-ליבתי ועידן חדש לטלוויזיה
אינטל בשבוע עמוס: גם השקת ה-Atom 330, מעבד דו-ליבתי המיועד עבור מחשבים ניידים, וגם שותפות חדשה עם יאהו שמטרתה יצירת פלטפורמה מבוססת ווידג'טים עבור הטלוויזיה. ומה עוד?
מאת: טור אורח 21/08/08 (02:53)

מאת: מערכת pCon

 

אינטל השיקה היום את ה-Atom 330 (מהסדרה המכונה גם Diamondville), מעבד דו-ליבתי עבור מחשבים ניידים, או מה שמכונה "nettops" - מחשבים ניידים זולים במיוחד, המיועדים בעיקר עבור גלישה באינטרנט והתכתבות בדוא"ל. ממש כמו ה-Atom 230, גם ה-330 משתמש בטכנולוגיית 45 ננומטר, כולל bus של 533MHz. בניגוד ל-Atom 230, ה-330 כולל ליבות כפולות בנוסף על זיכרון מטמון שהוכפל מ-512MB ל-1GB.

עוד אין מספיק נתונים

כרגע, אינטל עוד לא מספקת נתונים לגבי ממדי ה-Atom 330, מהירות השעון או כמות החשמל הנצרכת. עם זאת, לפי השמועות ה-Atom 330 כולל TDP (אוThermal Design Power ) של 8 וואט - פי שתיים מקודמיו. ללא קשר לכמות החשמל שהוא יצרך, ה-Atom 330 יתרום מעט מאד ל-TDP הכולל של לוח האם.

במקביל, הודיעה אינטל אתמול יחד עם יאהו על שותפות חדשה ביניהן - יוזמה חדשה שמטרתה להביא פלטפורמה מבוססת וידג'טים לשיבוץ יישומים או פרסומות ישירות לטלוויזית ה-HD שלך. כמה וכמה יצרנים בתחום כבר הביעו את תמיכתם.

אינטרנט וטלוויזיה בעידן חדש

בין השאר ישתפו השתיים פעולה, כאשר אינטל תתרום את מעבד המדיה שלה, ה-CE3100 (לשעבר Canmore), ויאהו תהיה אחראית על הפלטפורמה מבוססת הווידג'טים. באינטל הכריזו כי זהו שחר של עידן חדש, בו יישומים אינטרנט עשירים בתוספת הכוח של ה-Web 2.0 ישנו את עולם הטלוויזיה.

 

פורסם באתר pCon החדש! - המלצות, אתרים, הכרזות ומאמרים, על מחשוב ואינטרנט http://www.pcon.co.il/v5/ArchiveMore.asp

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר