מס' צפיות - 394
דירוג ממוצע -
הידוק החגורה
מאת: הצרכן 20/08/08 (03:22)

והימים ימי מיתון, שלהי הקיץ מתערבבים עם שלהי הפריחה במשק העולמי. ריח חריף של האטה כלכלית באוויר. זמן מצויין לבדיקה מקפת של רמת ההוצאות בממלכה.   

 

הארנק - הוצאתי את כל הפלסטיקים שיושבים בכיסי. חילקתי אותם לפי נחיצות ועלות. להלן תוצאות הבדיקה. 2 כרטיסי אשראי שלפי תעריפי העמלות החדשים עולים לי 15 ₪  דמי חבר לחודש, הוחזרו לבנק. שאר הכרטיסים לא גורמים נזק כספי ולכן נחרץ דינם לחיים.

 

תקשורת - נמצאו 2 קווים של בזק וארבעה קווים סלולאריים. הקו של השני של בזק יוחזר לאלתר. אלא אם יוותרו לי על דמי המנוי החודשיים. קו סלולארי שלי שאינו בשימוש. עבר למסלול ללא תשלום חודשי (כל עוד יש לי נודניק סלולארי מהמשרד).

 

אנרגיה - 2 כרטיסי תדלוק שטיילו בין באי הממלכה, לא יחודשו. ההנחה המוצעת שם אינה שונה מהנחות הרגילות בתחנות התדלוק. מעכשיו נתדלק בתחנות המציעות הנחות גדולות יותר ולא נדבוק בחברה אחת.

 

ספקי שרות - אינטרנט,עיתון יומי וכל שאר ספקי השרות של הממלכה. יצטרכו לנהל שוב משא ומתן עימי. חסר להם שאמצע מבצע שהסתיים ושוב חייבו אותי במחיר מלא. מעכשיו כל שלושה חודשים אקפיד על סבב הטלפונים לספקי השרות.

 

בנקים  - זאת הופכת להיות בעיה כאובה במיוחד. על עוקץ העמלות המשובח שבוצע בתחילת חודש יולי, עוד ידובר רבות. בינתיים אני עוד בהלם מההתערבות הממשלתית שנכשלה, בקרוב הם ישמעו ממני.

 

ביטוח - ניגשתי לסוכן הביטוח שלי, לצערו כי רב ולמרות תחנוניו שנשמעו למרחק רב. 2 פוליסות מיותרות, מצאו את דרכם לסל האשפה,חיסכון של 400 ₪  לחודש.

 

המלצה: משקי הבית צברו הרבה מאד שומן מיותר. אפשר לחסוך מאות שקלים בחודש ע"י הגברת המודעות ובחינה תקופתית של תזרים המזומנים שלנו. אני חסכתי קרוב ל 600 ₪  לחודש ועוד היד נטויה.

 

לבלוג של הצרכן 

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר