מס' צפיות - 609
דירוג ממוצע -
טיפים לגבר האורז למילואים
בוא נגיד שהפעם אתה אורז לבד למילואים – אז מה כדאי לך לשים בתיק ?
מאת: ורדה שלום 19/08/08 (17:24)

רייסמן הדס

 

עם השנים הפך המושג מילואים למעורר אסוציאציות חיוביות מלבד צמדי המילים ,חופש מהעבודה , חופש מהאישה וחופש מתלאות החיים , ימי המילואים הפכו גם לסוג של תרפיה לנפש ומפגש חברתי כאחד.

המילואים עבור רבים מהמשרתים בצבא ההגנה לישראל הם סוג של נופשון בטבע, קמפינג חוויתי , שמערך הלינה בשטח בו מאפשר לחזור הביתה טעון חוויות טובות ואנרגיה קוסמית המעוררת רצון לפצוח בהכרזה פטריוטית ש " טוב למות בעד ארצנו ".

 

ארזת לבד?

 

אריזה למילואים היא כמו לארוז תיק לקמפינג אך הפעם, לא מדובר בקמפינג רגיל. כאן , יש חלוקה מאוד ברורה של הציוד שיש לארוז. מלבד זוג מדי ב' , שחובה עליך ללבוש ושאתה לא חייב להחליף אותם  ( ותודה שאתה מרוצה מהעניין ) אתה צריך לארוז ציוד שימושי בעצם תחשבו כאילו אתה נוסע למסיבת רווקים או לפקוד צימרים בצפון .

בוא נגיד שהפעם אתה אורז לבד - אז מה כדאי לך לשים בתיק ?

 

תיק המילואימניק

 

את העובדה כדאי להשאיר מחוץ לתיק, גם את המשפחה המשתרכת מאחורייך כבר מזמן השארת בבית. אז מה שנשאר בעצם , זה אתה התיק שלך והחברים המשרתים עימך.

 

כן , כמו שזה נראה, החברים שלך למערך המילואים הם אלה המחליטים כיצד תארוז את התיק הפעם.

ישנן קבוצות מילואים קבועות שכבר אפשר להגיד שהן מגובשות די והן כבר בקיעות היטב בארגון ובתפעול חופש המילואים  הזאת. יש להן שם קבוצה ( כמו חבורת "הטורקים") , יש להם מנהיג , יש להם את הפראייר התורן , את התימני ובעצם, לכל אחד יש את התפקיד שלו בחבורה. חבורות מהסוג הזה כבר ידאגו לבצע סבב טלפוני טרום מילואים של "מי מביא מה וכמה" , כך שאתה תוכל בשקט לעקוב אחר רשימה מובנית ויעילה לאריזה.

 

בקבוצות אחרות , שאינן קבוצות קבועות או שאינן מגובשות די , יהיה עלייך להגדיל ראש גבר.

 

הגדלת הראש הזאת אולי גם תעזור לך לארגן את החבורה. לייצר ערבי גיבוש במילואים ואולי אפילו תחזור עם שם קבוצה הביתה, מי יודע.

 

אל דאגה הגדלת הראש אינה ממש לדאוג לחברים שלך. סוג כזה של הגדלת ראש מאפיין בעצם את הדאגה שלך לעצמך - שיהיה לך הכול שם, תוכנית בידור אישית ואם החבר'ה יהיו סבבה, אז אולי גם הם יספיקו להינות מהציוד הזה.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות לכתבה זו התקבלה תגובה אחת לקריאת כל התגובות ברצף
1.
מקסים כמה שזה נכון
יעל 25.08.08 (18:11)