מס' צפיות - 923
דירוג ממוצע -
בקשת משתינים עלינו.... בקשת
איך הושפעו בכוכב נולד 6 מהתערבות ההפקה בהישרדות והתחילו גם הם לשלוט על חשבון הצופים בבית.
מאת: ariel1989 19/08/08 (00:01)

אפתח בגילוי נאות: איני צופה מתמיד של כוכב נולד. אני משתדל לעקוב אחרי הביצועים המוזיקליים באתר של קשת, אך אין לי מספיק כח לחפירות של צביקה הדר כדי לצפות בפרקים שלמים של הסדרה. למרות זאת, אני חושב שראיתי מספיק כדי להבין שבקשת החליטו ללמוד מהערוץ המתחרה ולהתערב בתכנית הריאליטי המובילה שלהם, אך בניגוד לערוץ המתחרה, שהשאיר מתמודדים מעניינים לטובת הצופים (והרייטינג...), בערוץ 2 מתערבים בהחלטות על חשבון הצופים כדי לספק את השופטים ואת הצופים האחרים.

 

עוד על כוכב נולד בפרשן:

"כוכב נולד 6"- לא בריגיטה!

♦  כוכב נולד 6 - כוכב גוסס

 

מדובר בפעולות שערורייתיות: באמצע העונה הוחזרו, בניגוד גמור להחלטת הקהל, המתמודדים אביב משולם והאחיות גואטה בגלל רצון השופטים. כמובן שגם הגואטות (עפו מיד) וגם משולם (שרד קצת יותר) עפו שוב, אבל העוול לצופים כבר נעשה.

 

אני מקווה שאתם מבינים את גודל החוצפה: אנשים השקיעו את מיטב (אולי אני קצת מגזים...) כספם בSMSים בתכניות הראשונות שבהן הועפו משולם והגואטות, ובקשת פשוט ביטלו את התוצאות של התכניות האלה.

 

הכסף, כמובן, עדיין שוכב בכיסם של חברות הסלולר וההפקה. לתת אנטריקוטים לדן מנו זה דבר שולי לעומת הפאול הגדול שעשו בקשת. אבל זה לא הסוף. בתחילת התכנית האחרונה, שבה הכריזו על העולים לגמר, הודיע צביקה "כמובן שהקהל קובע" הדר שלשופטים יש כח של 20% מההחלטה על זהות העולים לגמר.

 

למקרה שמישהו לא יודע, השופטים אוהבים את ישראל, ליבי וכרמל, וקצת פחות אוהבים את מעיין. כמובן שגם במקרה הזה ההודעה המפתיעה הגיעה רק אחרי 24 שעות שבהן הצופים שולחים SMSים תוך מחשבה שהם היחידים שקובעים. שוב פעם, קשת עושקים את הקהל בבית. אל תתפלאו אם התסריט היה כזה: בהפקה רצו את ישראל, ליבי וכרמל בגמר, אז הם חיכו לראות את החלטת הצופים. לאחר 24 שעות הם ראו שמעיין בתוך שלישיית הגמר, והחליטו לתת לשופטים 20% שהספיקו כדי להשאיר את מעיין, המדורגת אחרונה לפי השופטים, מחוץ לתחרות.

 

בקיצור, אם אתם צופים בכוכב נולד, הולכים לראות את הגמר או שולחים SMSים בקביעות לטובת המתמודד שלכם, כדאי לכם להצטייד במטרייה, כי בקשת משתינים עלינו.....בקשת.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה התקבלו 4 תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
1.
טור טוב ונכון מאוד, אבל...
19.08.08 (09:15)
2.
אתה טועה לחלוטין ומטעה
מעשה בחמישה בלונים 19.08.08 (14:11)
3.
תגובתך אינה מתייחסת לעיקר
ariel1989 19.08.08 (20:28)
4.
כל מה שאמרת נכון א-ב-ל...
לירן 20.08.08 (02:42)