מס' צפיות - 513
דירוג ממוצע -
מיקרוסופט תציג מאפייני חלונות 7
עד להשקת מערכת ההפעלה חלונות 7 יש עוד לפחות שנה, אבל במיקרוסופט מנסים ללמוד מטעויות העבר ומתחילים להציג כבר עכשיו כמה ממאפייניה, במקביל לבלוג מעודכן בנושא. אז מה הקשר ל-iPhone?
מאת: טור אורח 17/08/08 (02:13)

מאת: מערכת pCon

 

מיקרוסופט, כך נראה, חשה מספיק בטוחה כעת להציע הצצה למאפיינים של מערכת ההפעלה הבאה שלה, חלונות 7, והיא מתכננת לעשות זאת בכנסים קרובים שיתקיימו באוקטובר ובנובמבר. במקביל, הקימו במיקרוסופט בלוג מיוחד ורשמי, בו מהנדסים בכירים מבטיחים דיונים עם משתמשים בנושא חלונות 7 - גישה מעט שונה בהשוואה לתקופה שלפני השקת חלונות ויסטה.

שני כנסים בקרוב

מיקרוסופט הודיעה כי תפרסם פרטים לגבי מידע טכני הקשור לחלונות 7, אשר יהיה מיועד עבור מפתחים המתכננים להגיע לכנס PDC שלה (Professional Developers Conference) וכנס WinHEC (או: Windows Hardware Engineering Conference).

בבלוג חלונות 7 כתבו סטיבן סינופסקי (Steven Sinofsky) וג'ון דה-ואן (Jon DeVaan), מובילי צוות המהנדסים במיקרוסופט, כי בכוונתם לתעד את קצב הפיתוח ולאפשר הצצה למאפייני מערכת ההפעלה הבאה של מיקרוסופט, ולפתוח דיון דו-כיווני שלדעתם יתרום להצלחת מערכת ההפעלה.

לומדים מאפל?

נראה שהמטרה של מיקרוסופט היא לנסות ולשלוט בחדשות בנושא חלונות 7, וגם למנוע ציפיות גבוהות מדי. הפרט היחיד ששוחרר עד כה היה מידע על ממשק multi-touch שיתמוך במחוות אצבעות, בדומה למה שקיים ב-iPhone. במיקרוסופט מתכננים להשיק את חלונות 7 ב-2009 או בתחילת 2010, אך יהיה מעניין לעקוב אחר החדשות בינתיים.

 

פורסם באתר pCon החדש! - המלצות, אתרים, הכרזות ומאמרים, על מחשוב ואינטרנט http://www.pcon.co.il/v5/ArchiveMore.asp

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות לכתבה זו התקבלה תגובה אחת לקריאת כל התגובות ברצף
1.
זו לא טעות בכותרת?
עומר 17.08.08 (10:48)