מס' צפיות - 494
דירוג ממוצע -
יאהו מוצאת את המיקום שלכם
שירות חדש מבית יאהו, הנקרא Fire Eagle, יאפשר לכם לחלוק עם אחרים את המיקום הגיאוגרפי שלכם בכל זמן, ולקבל המלצות על מקומות בהם כדאי לכם לבקר הקרובים למיקומכם. וזה לא הכל...
מאת: טור אורח 14/08/08 (02:33)

מאת: מערכת pCon

 

יאהו השיקה את Fire Eagle, שירות המאפשר לעדכן מידע גיאוגרפי של הגולש, במקביל לקבל מידע רלוונטי למיקומו - כמו המלצות למסעדות, אתרי תיירות מעניינים, מוזיאונים וכו'. ה-Fire Eagle יאפשר לגולש לשתף עם אחרים את המידע על מיקומו בעזרת מגוון יישומי רשת. את העדכונים על המיקום ניתן יהיה לקבל דרך אתר Fire Eagle, אך גם דרך הודעות SMS, ווידג'טים ועוד.

החבא אותי

כל משתמש יוכל לשלוח מידע על מיקומו בחזרה לאתר, שם יתעדכן המידע, ולקבל גם מידע חשוב לגבי מיקומו החדש, כולל מגוון המלצות למקומות מעניינים בהם יוכל לבקר במיקומו החדש, ואפילו יומן מסע הכולל תמונות ממקומות בהם ביקר.

מי שדואג לפגיעה בפרטיותו, יוכל לבחור להגביל את כמות המידע בשירות, כמו לאפשר הצגת מידע על עיר המגורים ללא פרטים על הרחוב הספציפי, או לבחור באפשרות "Hide Me" בעזרתה ניתן להחביא את הדיווחים על המיקום.

עוד לא בישראל

ביאהו מתכוונים לשלב את השירות החדש בשירותים אחרים של החברה, ובמקביל פותחים את השירות לשימוש חופשי, במטרה לעודד אימוץ נרחב של השירות. עם זאת, חשוב לציין כי בישראל עוד יש בעיה עם השירות, כנראה בגלל שאין מספיק מפות של ישראל בשירות המפות של יאהו - בעיה שאמורה להיפתר בהמשך.

 

פורסם באתר pCon החדש! - המלצות, אתרים, הכרזות ומאמרים, על מחשוב ואינטרנט http://www.pcon.co.il/v5/ArchiveMore.asp

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר