מס' צפיות - 388
דירוג ממוצע -
תאונה - האמבולנס בדרך
מאת: הצרכן 07/08/08 (01:43)

תשכב בצד, נזמין לך אמבולנס. אני בטוחה שהצוואר יכאב לך בשעות הקרובות ועוד כל מיני עצות מתוחכמות. כך הפצירו בי בני ישראל היועצים לענייני תאונות שנקלעו לתאונת השרשרת הקלה בה הייתי מעורב היום.

 

הערב שוחחתי עם אחד מהמעורבים בתאונה. נו נבדקת שאלתי מכיוון שהבחור התלונן על כאבים בגב, לאחר התאונה. לא אני בסדר זה רק היה נדמה לי. אני מאחל לך רוב בריאות ואושר כך נפרדתי ממנו.

 

גם במשרד, "היועצים" לא נרגעו. הגדיל לעשות אחד מידידי הטובים שהתעקש שאתקשר לעו"ד המתמחה בענייני תעבורה ותאונות. ומה אני אספר לו הקשתי עליו. ספר לו אל התאונה הוא כבר ידריך אותך.

 

לא נפגעתי, אני בריא ושלם, מודה על כך שרק כמה ברזלים התכופפו ופלסטיקים נשברו וכולם יצאו בשלום מתאונה שכללה רכבים כבדים מאד. אני לא מעוניין לתבוע אף אחד, במידה והביטוח יחליט שיתבע את הנהג הגורם לבלגאן.

 

שוב נחשפתי, למעללי עם ישראל התחמן. אם יש הזדמנות למה שלא לא נוציא כמה שקלים. כבוד עצמי, אמינות, יושרה זה כלום. אלפיים ₪  שאולי נקבל שווים הכול.

 

אחד מהנהגים שהיה מעורב בתאונה, בחור ערבי. התקשר אלי אחה"צ, לקבל כמה פרטים שהחסיר בזירת האירוע, איך אתה מרגיש הוא פתח בשיחה וסיים אותה באיחולי בריאות ונסיעה בטוחה.  זה עושה לי טוב יותר מכמה אלפי ₪ שאקבל במירמה.

 

(בתמונה: צילום אילוסטרציה)

 

לבלוג של הצרכן 

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר