מס' צפיות - 3258
דירוג ממוצע -
תל אביב - עיר ללא הפסקה
אין ספק שלרגל חגיגות המאה לעיר תל אביב שיחולו בשנה הבאה, מדובר בתעודת כבוד לאחת הערים הגדולות והחשובות בישראל.
מאת: רועי אורן 27/07/08 (15:28)

תל אביב היא העיר הגדולה במחוז תל-אביב והשנייה בגודלה בערי ישראל. תל-אביב מוגדרת כמרכז הכלכלה, בילוי, תרבות, ומסחר של מדינת ישראל. כמקום שוקק חיים זכתה העיר למיתוג כאשר הוכרזה בשנת 1993 כ"עיר ללא הפסקה".

 

כמוכן היא מוגדרת כ "עיר העברית הראשונה" היות והייתה העיר הראשונה שהוקמה ע"י התנועה הציונית שלא כחלק מפרוייקט היישוב הישן.

 

בעיר ממוקמים מספר מוסדות חשובים המשפיעים על חיי תושביה, ועל חיי תושבי מדינת ישראל כמו: הבורסה, מערכות העיתונים הגדולים (ידיעות,מעריב ,הארץ), תיאטראות מרכזיים (הבימה ,בית-לסין ,הקאמרי), מחנה "הקריה", שגרירויות זרות ונציגויות בינלאומיות וכ"ו.

 

ראש העירייה המכהן הוא רון חולדאי. בשבוע שעבר הכריז ה "ניו יורק טיימס" מהחשובים בעיתוני ארצות-הברית והעולם על תל-אביב כמוקד תיירות עולמי בשל שפע הפעילויות ואירועי התרבות הקיימים בעיר זו, ויש אפילו אנשים שרואים בתל-אביב את "ניו-יורק" הקטנה. אין ספק שלרגל חגיגות המאה לעיר תל-אביב שייערכו בשנה הבאה, מדובר בתעודת כבוד לאחת הערים הגדולות בישראל.

הכותב הוא אני כרגע סטודנט לתקשורת אשר כותב בנושאים שונים מספורט ועד רווחה ואקטואליה . כרגע אני לומד באוניברסיטה הפתוחה (אולי זה ישתנה בעתיד)

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות לכתבה זו התקבלה תגובה אחת לקריאת כל התגובות ברצף
1.
תל-אביב של מעלה
אליעזר לרנר 07.05.09 (20:15)