מס' צפיות - 638
דירוג ממוצע -
איך התגרשתי מהחברה המחייכת 012
מאת: רפי גליק 23/07/08 (17:05)

כמה טוב להתגרש מהחברה המחייכת 012. קרה לי נס והצלחתי להיפטר משתי תיבות דאר מיותרות שאינטרנט זהב ו 012 הצליחו להשתיל אצלי ושמלוות אותי בארבעת השנים האחרונות.

 

הכל התחיל עם תיבות דאר חינמיות עבור המשפחה, בהמשך זה עבר לתשלומים זעירים וזניחים של 4-12 שקל לתיבה, כשהסכום עולה וזוחל בהתמדה וכלה בחיבור הנפלא בין אינטרנט זהב ו 012 שהביא לעולם את החברה המחייכת 012.

 

מאז האיחוד הם מחייכים ואני בוכה. תיבות הדאר החינמיות מלפני 4 שנים הפכו לגולשים נמרצים של 1.5מגה, לבעלי תיבות איחסון מתקדמות ואפילו מלוות בשירותי אנטי וירוס ואנטי ספאם.

 

מספר מכתבים שהעברתי בחצי שנה האחרונה עם דרישה לביטול היוזרים המיותרים לא נענו כלל על ידי המחלקה לפניות הציבור של החברה המחייכת 012 , כמו גם דרך היסורים שעברתי ממחלקה למחלקה בניסיון להסביר את צרותי.

 

הבנתי שגירושין יעלו לי הרבה כסף ועצבים. היתי כבר מוכן להזדקן עם החברה המחייכת 012. התחלתי לקטלג את רשימת הבכירים בחברה המכירים אותי ולתכנן מארב מתוקשר שבו יאלצו להיפרד ממני. אבל לגמרי באקראי קרה לי נס, איבדתי את הארנק ונאלצתי לבטל את כרטיסי האשראי שלי. לכל השמחים לאידי, אני רוצה להוסיף כי את הארנק מצאתי, אבל כרטיסי האשראי בוטלו כדין והוחלפו.

 

אחרי שהחלטתי לבטל את מחצית מכרטיסי האשראי המיותרים, נותרתי ללא אמצעי תשלום אצל חלק מאבירי התקשורת היונקים את כרטיסי האשראי שלנו ללא רחם.

 

לפתע ומבלי משים הפכתי לקוח מחוזר על ידי ענקיות התקשורת, שבצר להם איבדו את אחד מיקיריהם. כמובן שקיבלתי מספר טלפונים גם מהחברה המחייכת 012. הודעתי להם ברוב חוצפתי כי לא אחדש את אמצעי התשלום לפני שיבוטלו היוזרים המיותרים. לאחר דין ודברים נאמר לי שעלי לשלם 55 שקלים עבור התחיבות לשלשה חודשים שנותרה ליוזרים הוירטואליים שמעולם לא היה בהם שימוש לצרכי גלישה.

 

שמחתי לשלם 55 שקלים בשביל להתגרש מהחברה המחיכת 012, אבל כמו בכל סיפור גירושין זה עוד לא הסוף. עברו כשעתיים וקיבלתי שיחה מאימת מהחברה המחייכת, אנו מצטערים להודיעך כי נפלה טעות בחיוב וכי אתה צריך לשלם כפל תשלום, אחרת לא תוכל להתגרש כדין מחברתך המיטיבה והמחייכת 012.

 

זעמי בער לשמיים , הודעתי להם שאני מחכה לשיחה ממנהל בכיר, אחרת אמצעי התשלום לא יוחזר. השיחה לא איחרה לבא ולאחר התקררות קלה במזג האויר לאחר שזקפתי גו וראש ודחיתי בפעם המי יודע כמה והאחרונה את ההצעה להעביר את המתנה המחייכת למי מידידי, החלטתי לשלם לחברה המחייכת 012 את כפל התשלום/קנס ובתנאי שהגירושין ירשמו כדת וכדין (לידיעת השר אטיאס וחבריו במשרד התקשורת).

 

הודעתי לגברת הנחמדה באמת מהחברה המחייכת 012, כי אני מתכנן לחגוג הערב בפאב את גירושי. היא שאלה אותי אם היא יכולה להצטרף . אמרתי לה שהתקציב לפאב נגמר והלך ל 012 וממילא לא התכוונתי ללכת לשם.

 

האם לא הספיקו לי ארבעת השנים עם הגברת המחייכת 012, האם אני צריך צרות חדשות? כי טובים הגירושין מ 012 גם מיין טוב. אבל רק יין טוב ומשובח ישכיח ממני את הצרות שעוד מחכות לי ממה שעוד נותר אצלי מהחברה המחייכת 012.

 

לבלוג של רפי גליק

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה התקבלו 2 תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
1.
טוב כי לא הצטרפת לשירותי הטלפוניה שלהם
zvidoc 26.07.08 (09:53)
2.
גם נסיוני אתם מר
המאיר 28.01.09 (19:18)