מס' צפיות - 565
דירוג ממוצע -
תודה שחיכיתם לפריצת ה-iPhone
קבוצת האקרים הקוראים לעצמם "צוות הפיתוח של iPhone", פיתחו כלי חדש שמאפשר למשתמשי ה-iPhone (כולל ה-3G) להריץ על המכשיר תוכנות צד-שלישי בלתי-מורשות. משתמשים שכבר הורידו את הכלי מהללים אותו, אך האם זה כדאי?
מאת: טור אורח 21/07/08 (08:33)

מאת: מערכת pCon

 

כשבוע אחרי השקת ה-iPhone 3G של אפל, מודיע צוות פיתוח בלתי-רשמי - הקורא לעצמו "צוות הפיתוח של iPhone", אם כי מדובר בהאקרים לכל דבר - כי הצליחו לפצח את ההתקן באופן שיאפשר ליישומים בלתי-מורשים מצד שלישי להיטען עליו. בפוסט תחת הכותרת "תודה שחיכיתם" (Thanks for Waiting), הודיע צוות הפיתוח על שחרור ה-Pwnage 2.0.

התקנה פשוטה

ה-Pwnage 2.0 מאפשר להעלות יישומים שונים לא רק על ה-iPhone 3G, אלא גם על אייפונים ישנים יותר ו-iPod Touches המריצים את מערכת ההפעלה iPhone 2.0. משתמשים שכבר בדקו את הכלי דיווחו על התקנה פשוטה, מהירה וקלה, העובדת על מודלים חדשים וישנים של ה-iPhone.

בעוד של-iPhone המקורי כמעט לא היו תוכנות צד-שלישי, הרי שהיום יש מאות תוכנות כאלה זמינות בחנות ה-App Store של אפל, כ-25% מהן בחינם.

למרות הפריצה שמציע הכלי, הוא עדיין לא מאפשר להשתמש ב-iPhone על רשתות סלולריות לא מאושרות. אפל גם השכילה להגן על עצמה מראש כנגד פריצה שכזאת, על ידי דרישה מהלקוחות לחתום על חוזה ארוך-טווח עם הספק.

הערך האמיתי של הכלי החדש שמציעים ההאקרים, במקרה ויצליחו לפרוץ לגמרי את ה-iPhone, מה שבהחלט צפוי) הוא עבור אנשים המעוניינים להשתמש ב-iPhone classic במדינות בהן התשלום על שיחות גבוה במיוחד, כמו קנדה וניו-זילנד.

לא להסתכן

למרות הממשק הידידותי שמציע ה-Pwnage, ההסברים המפורטים וקלות ההתקנה, מומלץ להימנע מלהשתמש בו, על מנת למנוע בעיות עתידיות.

 

פורסם באתר pCon החדש! - המלצות, אתרים, הכרזות ומאמרים, על מחשוב ואינטרנט http://www.pcon.co.il/v5/ArchiveMore.asp

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר