מס' צפיות - 595
דירוג ממוצע -
שני הסנטים שלי על נענע 10
מאת: ארז רונן 19/07/08 (01:19)

אני לא מתכוון להאריך על העיצוב או הפונקציונליות. האתר עלה רק היום, וצריך לתת לגולשים זמן להתרגל. במבט ראשון זה נראה רע, רע מאוד, אבל לכו תדעו - אולי יש משהו מאחורי כל האפור וההדגשות, וברגע שהמשהו הזה יתחבר תהיה מעין הרגשה של "וואי, איך אף אחד לא חשב על זה קודם".

 

דבר אחר אני כן אגיד. זה לא סוד שאחד הפורומים האינטרנטים האהובים עליי הוא פורום הטלוויזיה של נענע. זה גם לא סוד שנענע פרסמו בשבועות האחרונים מאמר ענקי, על זה שהם התאמצו מאוד לעבוד לפי תקנים בבניית האתר, ושהוא אמור לעבוד חלק על כל הדפדפנים. אם כך, אז למה, לכל הרוחות, אני לא יכול לגלוש כמו שצריך בפורום החביב עליי עם ספארי?

 

נסיון גלישה לשם מעלה בכל טעינת של אחת מבוקסות ה-Ajax הודעת שגיאה. מכיוון שיש הרבה בוקסות, יש הרבה הודעות שגיאה. שמופיעות אחת אחרי השניה, וחוזר חלילה בכל טעינה מחודשת של העמוד (מה שעדיין מתרחש יותר מדי פעמים).

זה לא שאני מופתע שאתר ישראלי גדול לא תומך כמו שצריך בספארי (או בכל דפדפן שהוא לא אקספלורר 6, ליתר דיוק), ואפילו ynet מפשל בגדול בכל הנוגע לדפדפן של אפל, אבל נו, נענע, תהיו הוגנים לפחות, ואל תפרסמו כאילו התאמתם אותו במיוחד לכל המשתמשים כאשר בבירור זה לא נכון (הרי לא מדובר בבאג מינורי. מדובר במשהו שהופך את הגלישה בפורום לכמעט בלתי אפשרית).

 

עוד רשמים, אולי, אחרי 100 ימים של חסד. שיהיה לכולנו בהצלחה.

 

לבלוג של ארז רונן

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר