מס' צפיות - 1750
דירוג ממוצע -
שישי אישי
ברשות השידור החליטו שהורדת תכניות הלילה של רשת ב`, תציל אותם ממשבר פיננסי. אי לכך, בתקופה הקרובה במקום תכניות הלילה של הרשת הציבורית, נקבל שידור של מוסיקה ברצף ממחשב השידור באולפן.
מאת: הצרכן 23/06/08 (03:49)

מדינה שלא יודעת לשמור על מורשתה, מאבדת את עצמה לדעת. 

 

ברשות השידור החליטו שהורדת תכניות הלילה של רשת ב`, תציל אותם ממשבר פיננסי. אי לכך בתקופה הקרובה במקום תכניות הלילה של הרשת הציבורית, נקבל שידור של מוסיקה ברצף ממחשב השידור באולפן. כך הופכת רשת ב` לתחנה רגילה כמו שלל תחנות הרדיו האזוריות.  

 

כבר כמה שנים, ביום שישי לאחר חצות, משודרת תכניתו של משה טימור, מועדון הלילה השישי שנקראת בקיצור שישי אישי. התכנית הזאת פותחת צוהר רחב להיסטוריה הקרובה של המדינה, ע"י ראיונות של אישים ודמויות מהשנים המדוברות.  

 

למרות יום ושעת השידור. התכנית זכתה לאחוזי האזנה גדולים יחסית, במשך השנים נחשפו פרשיות רבות והתכנית הקיפה תקופות נעלמות ורבות עניין בחייה של המדינה. לפעמים המרואינים הם טרחנים לא קטנים, בעיקר בשל גילם, אני גם מודה שמידי פעם נרדמתי בזמן התכנית. אבל כשהאזנתי לשידור מצאתי לא פעם פנינים שלא יסולאו מפז.  

 

זאת כבר פעם שניה שקברניטי הרדיו מנסים להיפטר מהתכנית. הם מעדיפים ביום שישי (ובכל לילות השבוע) להעסיק טכנאי אחד שישמור על המחשב ובכך לחסוך כמה גרושים מהעוסקים במועדון הלילה השישי. כאחד המשלמים את אגרת רשות השידור. אני דורש ממנהלי הרשות לשמור על פנינת השידור של ליל שישי. תשאירו לנו עוד סיבה אחת לשלם את האגרה.

 

לבלוג של הצרכן 

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה התקבלו 3 תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
1.
אפשר גם לסגור את המקלט >>>>>
z 23.06.08 (07:28)
2.
נמאס כבר מהמדינה המושחתת !!!!!!
רותי 05.07.08 (01:12)
3.
תגובה לשישי אישי
חנה 09.01.10 (19:21)