מס' צפיות - 851
דירוג ממוצע -
בזק, המשיח הגיע?
בתרועות ובקול שופר הודיעה בזק על האתר החדש שלה שמאפשר לצרכן לגלוש ולקבל מספרי טלפון. אבל עם כל הכבוד להתרשמות, איך אפשר בלי איזה מילת ביקורת?
מאת: חץ בן חמו 19/06/08 (01:56)

בתרועות ובקול שופר הודיעה בזק על האתר החדש שלה שמאפשר לצרכן לגלוש ולקבל מספרי טלפון (בלי לחייג, לשלם 8 פעימות מונה, לקבל את "שרית" עם מסטיק אורביט ששומעים אותו היטב בפיה ואז לקבל יחס של חתול מת).

 

אני חייב לציין שמאוד התרשמתי לטובה שהאתר פועל יפה מאוד בשוא"ש 3 ו-2. לא רק פועל, אפילו הקטעים שהאתר מציג מפה פועלים על השועל השובב, משהו שבהרבה אתרים פשוט לא מציגים על השואל או שאם מוצג משהו, זה .. ריבוע ריק. אבל עם כל הכבוד להתרשמות.. איך אפשר בלי איזה מילת ביקורת?

 

אז הנה הביקורת: למה לכל הרוחות האתרים של בזק (האתר הרשמי, אתר התשלומים וכמעט כל האתרים האחרים שלהם) פשוט פועלים מחורבן לחלוטין על השועל? מה קרה? אין לבזק תקציב למעצבים שיותר טיפ טיפה יותר HTML ואולי, חס ושלום, להריץ Validator?

 

 

 דף הבית של האתר החדש (לחצו להגדלה)

 

זה מאוד מרגיז שדווקא האתר שאישית חשוב לי (ואני משער גם שלרבים אחרים) ואני עושה בו הכי הרבה שימוש, הלא הוא אתר התשלומים של בזק, פשוט לא פועל כמעט לגמרי על השועל! תכניס מס' זהות, סיסמא ו.... זהו, עכשיו תקבל גרפיקה שהאתר "בטעינה". הוא לא. משום מה נראה שבזק השקיעו ממש ב-Javascript שם ליצור אפקט של תיק-תק בזמן פעולות, אבל לעבוד טיפה סטנדרטי שזה ירוץ על השועל? חס ושלום!.

 

מי יודע, אולי בעתיד המצב ישתפר. כרגע פשוט אין אפשרות ב-Linux בגלל השטות של בזק, לשלם דרך האתר, אלא אם תריץ אקספלורר עם WINE.

 

חבל.

 

לבלוג של חץ

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר