מס' צפיות - 457
דירוג ממוצע -
מכונת הכביסה - טכנאי השרות
חבל שהשרות להפעלת מכשירי הבית שאנו רוכשים, הפך להיות מכירה אינטנסיבית של מוצרים מיותרים. טכנאי השרות שמגיעים לביתנו, נמדדים ביכולת המכירתית שלהם ולא בשרות האדיב לרוכש החדש.
מאת: הצרכן 18/06/08 (02:19)

רכשנו מכונת כביסה חדשה, הישנה שבקה לאחר 12 שנים, זמן סביר בהחלט. ערכנו סקר שוק מהיר, בכמה חנויות ובאינטרנט ורכשנו מכונה ב 1800 ש"ח, מכונה פשוטה עם עתיד גדול.  

 

אחרי ששילמנו ותאמנו את אספקת המכשיר, התריעו בפנינו שעלינו להמתין לבואו של הטכנאי הגואל להפעלה ראשונה. בשום פנים ואופן לא להתקין ולהפעיל לבד.  

 

המתנו, תהיו בבית בין 09.00 ל 13.00 בצהרים יגיעו אליכם, חיכינו בסבלנות. בצהרים הגיע בחור נמרץ, הוריד את הנילונים מהמכונה והציב אותה בחדר הכביסה. אני שקצת ידע יש לי בהפעלת מכונות כביסה, אפילו לא שאל איך מפעילים אותה, זה לא הטריד אותו, כי ממילא זה לא  עניין אותו.    

 

אני רואה שהשקע שלכם על הפנים בישר לי הבחור. הפסקת חשמל אחת וזרם מתח לא מבוקר יגמור לכם את המכשיר. חייבים להתקין לכם שקע הגנה למכשיר חשמלי. עוד לא עניתי לו והוא כבר התחיל בקידום מכירת המגנט להורדת רמת האבן במים. גם כאן עדיין התלבטתי, הבחור כבר זיהה שאין למכונה גלגלים נורמלים והחל לשווק את העגלה המיוחדת למכונות כביסה, יש לו אחרונה ברכב בחניה.  

 

כמה עולים כל המוצרים המופלאים שברשותך שאלתי, 660 שקל מחיר מיוחד בשבילך, השיב הטכנאי. אני שמרן שכמוני שמכונת הכביסה הישנה שלנו הגיעה לפרקה ללא כל התוספות הללו, כמובן ויתר על חבילת המוצרים שניסו לשווק לי. כשיצליחו לשכנע אותי שחתיכת מגנט מפרק את האבן במים, אני מבטיח לרכוש אפילו שניים.  

 

חבל שהשרות להפעלת מכשירי הבית שאנו רוכשים, הפך להיות מכירה אינטנסיבית של מוצרים מיותרים. טכנאי השרות שמגיעים לביתנו, נמדדים ביכולת המכירתית שלהם ולא בשרות האדיב לרוכש החדש.  

 

אני בדרך לרכוש מדיח כלים חדש, מעניין מה יציעו לי הפעם.

 

לבלוג של הצרכן 

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות לכתבה זו התקבלה תגובה אחת לקריאת כל התגובות ברצף
1.
פגיעה בול!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zvidoc 18.06.08 (08:59)