מס' צפיות - 37
דירוג ממוצע -
5 שירותים שכבר לא חייבים לקבל מהבנקים
מאת: bestlink 03/06/24 (18:07)

ענף השירותים הפיננסיים עבר שינויים משמעותיים בשנים האחרונות, הודות להתקדמות טכנולוגית ושינויים רגולטוריים שאפשרו לגופים חוץ בנקאיים להציע מוצרים ושירותים שנחשבו לא מזמן לסוג של מונופולים של הבנקים. כיום, לצרכנים ולעסקים יש יותר אפשרויות מאי פעם בכל הנוגע לשירותים פיננסיים.

 

מאפשרויות יחסית מוכרות כמו הזמנת כרטיס אשראי חוץ בנקאי ועד אופציה אידיאלית לעסקים – להלן חמישה שירותים מרכזיים שכבר אינכם מוכרחים להסתמך רק על בנקים כדי לקבל.

הזמנת כרטיס אשראי

באופן מסורתי, כרטיסי אשראי הונפקו בעיקר על ידי בנקים. עם זאת, חברות כרטיסי האשראי בישראל הופרדו מהבנקים לפני מספר שנים, וכיום התחרות בתחום גבוהה – ופועלת לטובתכם. גופים אלה מספקים לעתים קרובות יתרונות תחרותיים, כגון תוכניות הטבות אטרקטיביות, תגמולים גבוהים, כרטיסים מיוחדים וייחודיים וממשקים מקוונים חלקים.

לקיחת הלוואה לכל מטרה

הלוואות לכל מטרה אינן מוגבלות עוד למוסדות בנקאיים. מלווים חוץ בנקאיים חוללו מהפכה בתחום זה על ידי הצעת הלוואות מהירות וקלות, תהליכי אישור מהירים ושיעורי ריבית תחרותיים. אתרי החברות מתבססים על אלגוריתמים מתקדמים ועל דו"ח האשראי שלכם (בהסכמתכם) כדי להעריך כמה ניתן לתת לכם, כך שניתן לקבל הלוואות מותאמות אישית. יש גם פלטפורמות הלוואות עמית לעמית, אשר מספקות אלטרנטיבה על ידי חיבור לווים פרטיים ועסקיים ישירות למשקיעים.

לקיחת משכנתא

הלוואה לכל מטרה אינה סוג ההלוואה היחיד שניתן לקחת מחוץ לבנקים. חברות רבות מציעות הלוואות לעסקים, לרכב, לסטודנטים וגם – משכנתא לרכישת דירה. זו אפשרות נוחה למסורבי ומוגבלי בנקים, אבל לא רק. לעיתים, ניתן לקבל תנאים טובים יותר מגופים חוץ בנקאיים, אשר מוכנים להתגמש כדי להתחרות על לקוחות.

מחזור הלוואה

מוצר אשראי נוסף שאתם יכולים לקבל מחברות כרטיסי אשראי וגופים חוץ בנקאיים נוספים, הוא מחזור הלוואה – לקיחה של הלוואה חדשה כדי להחליף הלוואה קיימת בתנאים נוחים יותר, או לאחד מספר הלוואות לחוב אחד. אין שום חובה לעשות את התהליך הזה במקום שבו נתן לכם את ההלוואה במקור. מומלץ, כמו בכל מוצר אשראי, להשוות הצעות ותנאים כדי לקבל את האפשרות הטובה ביותר, בהתאם לצרכים הפיננסיים ולמצב הנוכחי שלכם. מחזור הלוואה יכול לסייע לקבל ריבית נמוכה יותר, להקטין תשלומים חודשיים ועוד.

קבלת ערבות לעסק

העסק שלכם זקוק לבטוחה כדי לשכור משרד, חנות או כל נכס אחר? אתם לא חייבים לפנות לבנק ולקבל ערבות בנקאית – ישנה גם האפשרות של ערבות חוץ בנקאית. התנאים עשויים להיות נוחים יותר, אז בהחלט כדי לבדוק בחברות כמו מקס.

 

מצו את האפשרויות שלכם

המסר שלנו הוא כזה: לא כדאי לפנות בצורה אוטומטית לאפשרות הראשונה וגם לא לאפשרות המוכרת ביותר. נצלו את התחרות בשוק האשראי והפיננסים, ודאגו תמיד לקבל את התנאים הכי טובים שאתם יכולים בעת הזמנת כרטיס אשראי חוץ בנקאי או לקיחת הלוואה מכל סוג.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר