מס' צפיות - 574
דירוג ממוצע -
שיטת ההונאה של ביצי תנובה
מאת: הצרכן 06/06/08 (16:43)

שיטת ההונאה של ביצי תנובה, היא כל כך פריטמטיבית, עד שאתמול לא הייתי רחוק מאיבוד שליטה והוצאת אגרסיות נסתרות על הביצים הסופר טריות של תנובה. באגף הביצים של מרכול גדול באזור. מצאתי רק מעט אריזות של ביצים רגילות והשאר היו ביצים מיוחדות שמחירם גבוה ב 70 אחוז מביצה סטנדרטית. בנוסף על כך. כל מארזי הביצים הרגילות, היו פגומים עם ביצים נוזלות.  

 

 05-06-08_1727  

 

כמה מטרים משם, התחוללה אורגיה של קידום מכירות של כל המחלבות, לקראת חג השבועות הממשמש ובא. עשרות נציגי שיווק התנפלו על כל לקוח מסכן שבמקרה עבר במקום. כשפנו אלי מקדמי המכירות של תנובה  עם שלל מבצעים על גבינות תנובה. שלחתי אותם לבדוק את מחלקת הביצים שלהם. זה לא קשור אלינו, תפנה לג`ינגי עם המפתח, הציעו לי ומיד חזרו. לשידול הבלתי פוסק של לקוחות המקום.     

 

05-06-08_1735

 

ביצי חופש, ביצים אורגניות, ביצים סופר טריות. המדפים מתפוצצים מסוגי אריזות שונים. האם באמת הביצים שונות או רק האריזות?  ענף המזון מעבר למוצרים עצמם מושתת על אומנות האריזה. לא פעם במדינות שונות גילו הרשויות שחברות שמבקבקות מים מינרלים,פשוט משתמשות במי ברז. העיקר האריזה ולא חשוב המוצר. חברות המזון מחליפות אריזות לאותו מוצר ומריצות קמפיינים ענקיים רק כדי לשכנע אותנו שזה מוצר חדש. כך לגבי הביצים. לוקחים ביצה רוחצים מנקים ומוכרים לנו ב70% יותר. ואנו קונים, בוכים ומשלמים.

 

לבלוג של הצרכן 

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר