מס' צפיות - 1063
דירוג ממוצע -
הכרת הצ'אט החדש
כדי למנוע מצב שבו תלמידים לא ייעזרו בטכנולוגיה כדי להעתיק עבודות יצטרכו המרצים לתת עבודות שיפתחו מיומנויות אישיות-רגשיות ולא שינון ידע כפי שנראות בחינות הבגרות האחרונות שבגללן החליטה שרת החינוך הקודמת ד"ר יפעת שאשא ביטון להשיק את רפורמת המח"ר (מורשת חברה ורוח). צריך לשנות את שיטת הלימודים בישראל ולשלב בינה מלאכותית, אך צריך לעשות זאת בתיאום בין גופים שונים.
מאת: רועי אורן 11/01/23 (19:38)

בתוכנית "סוכן תרבות" ששודרה בסוף השבוע האחרון שוחחו המנחה קובי מידן וד"ר יובל דרור על צ'אט הבינה המלאכותית המכונה בשם: "Chat bot" שבניגוד למנועי החיפוש נותן תשובה מדוייקת לשאלה שהוא נשאל .

כך למשל עיתונאי יכול להיעזר בו לכתוב כתבה, משורר יוכל לכתוב שיר, סופר יוכל לכתוב ספר ,ועוד.

זוהי אחת הסיבות לכך ששר החינוך יואב קיש החליט לבטל את רפורמת המח"ר.

היות שהבינה המלאכותית הזאת יכולה לקרוא חומר ולעבד אותו ,הוא לא מסוגל נכון לעכשיו לסנן מידע שגוי ויתקשה לקרוא את הטקסט קריאה ביקורתית שזוהי אחת המיומנויות שסטורנט או תלמיד חייב לפתח במאה ה-21.

כדי למנוע מצב שבו תלמידים לא ייעזרו בטכנולוגיה כדי להעתיק עבודות יצטרכו המרצים לתת עבודות שיפתחו מיומנויות אישיות-רגשיות ולא שינון ידע כפי שנראות בחינות הבגרות האחרונות שבגללן החליטה שרת החינוך הקודמת ד"ר יפעת שאשא ביטון להשיק את רפורמת המח"ר (מורשת חברה ורוח).

צריך לשנות את שיטת הלימודים בישראל ולשלב בינה מלאכותית, אך צריך לעשות זאת בתיאום בין גופים שונים.

הכותב הוא אני כרגע סטודנט לתקשורת אשר כותב בנושאים שונים מספורט ועד רווחה ואקטואליה . כרגע אני לומד באוניברסיטה הפתוחה (אולי זה ישתנה בעתיד)

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר