מס' צפיות - 1051
דירוג ממוצע -
כיסויי ראש – כל הסודות החשובים
איך להפוך את כיסוי הראש לחגיגה
מאת: אופיר א 13/12/22 (15:19)

עברו הימים בהם כיסויי ראש היו נחלתן של נשים חרדיות או שמרניות בלבד. האופנה העכשווית יכולה לפנות לא רק אל חובבות הכתרים המהודרים אלא לא פחות מכך גם לחובבות אופנה המקפידות לשמור על נראות עדכנית ודואגות להצטייד במגוון אביזרים אופנתיים. מסתבר שדווקא המהדרות בכיסויי ראש – דואגות להחליף תדיר את הכיסוי ולשמור על נראות מוקפדת. אם לא למדתן לעשות זאת עד היום, המאמר הבא יקצר לכן תהליכים תוך סקירה של הדרכים הנכונות לבחירת כיסויי ראש.

התאמת כיסוי הראש לביגוד

כיסויי ראש הפכו להיות אלמנט אופנתי לכל דבר ועניין. לא בכדי, נשים משקיעות את מיטב הזמן שלהן בבחירה של כיסוי ראש המותאם למבנה הגוף, מבנה הפנים ולא פחות חשוב מכך – לסגנון הלבוש הכללי. התאמת כיסוי הראש לשאר פרטי הלבוש תעניק לך לא רק מראה מהודר יותר, אלא לא פחות חשוב מכך גם מגוון אפשרויות ליצור סגנון ייחודי ונראות מוקפדת. מסיבה זו, חשוב להתאים את צבע כיסוי הראש לחלק העליון של הלבוש ולאלו שמוכנות לנסות גם גישה יותר ליברלית – גם לחלק התחתון. ההתכתבות בין פרטי האופנה יוצרת מראה כללי של סטייל שאי אפשר להתעלם ממנו.

ניגודיות

אם עד עכשיו דיברנו על יצירת התאמות בין פרטי הלבוש השונים, הרי שכאן נעמוד דווקא על החשיבות שביצירת ניגודיות בלבוש. מטפחות וכיסויי ראש מעוטרים ומסוגננים יכול להוות אביזר יעיל ביותר כשמדובר ביצירת ניגודים. עם זאת, כדי לשמור על מראה אחיד חשוב להקפיד כי החלקים התואמים יהיו בולטים יותר מאלו היוצרים את הניגוד. לשם כך, ניתן להתאים שניים או שלושה פריטים ו"לשבור" את המראה האחיד באמצעות הכנסת סגנון נוסף במטפחת הראש.

התאמה לגוון העור

נדמה כי מעט מדי נשים מעניקות חשיבות להתאמה או לחוסר ההתאמה שבין צבע כיסוי הראש ובין צבע העור. נשים בעלות צבע עור בהיר צריכות לבחור כיסויי ראש בעלי גוונים כהים ולהיפך. באופן זה מובלטים הנתונים הטבעיים ונוצרת הרמוניה בנראות הכללית. אם גוון העור הוא מעורב – על כיסוי הראש להיות שונה באופן בולט מהעור. כך ניתן ליצור מראה הרמוני, מלא חיים ועדיין – לא כזה המשתלט על הצבע הטבעי של העור.

שימוש בקשירות שונות

המומחיות כבר הפכו את הקשירות בכיסויי הראש לאמנות. יש מי שיודעות להפוך את כיסויי הראש לאמנות של ממש באמצעות מגוון רחב של סוגי קשירות, קשירות כפולות וקשירות משולשות. אלו בתורן הופכות את המראה הכללי לחגיגה לעיניים – והכל הודות לקשירה מעניינת של כיסוי הראש, שילוב של סרטים בכיסוי או סיכות מעניינות. כשזה מגיע לקשירות כיסוי הראש – כל האפשרויות פתוחות וכל מה שאת צריכה לעשות הוא פשוט להתנסות בסוגים שונים עד שתמצאי את הקשירה שמתאימה לצורת הפנים המיוחדת שלך.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר