מס' צפיות - 377
דירוג ממוצע -
מה מסתתר מאחרי הכוכבית שבפרסומת?
מאת: יקירמרכז 29/05/08 (21:29)

רוצה תוספת חודשית למשכורת? קרצה לי הפרסומת ובאופן אינסטנקטיבי הקלקתי על הלינק, אחר כבוד הובלתי לאתר של בנק לאומי שמציע "תוספת חודשית למשכורת",  ומה אני אמור לעשות כדי לקבל "תוספת חודשית למשכורת" תהיתי?

 

ובכן מתברר שלא הרבה, רק תפתח תוכנית חיסכון שתרד לך כל חודש מהמשכורת,  ותקבל הלוואה שתתווסף לך למשכורת הקרובה, אבל.... ופה מסתתר הקא`צ מאז כל חודש תשלם לבנק גם את התשלום החודשי לחיסכון (שעליו אגב תקבל חצי מהריבית שתשלם על ההלוואה) וגם את התשלום החודשי של ההלוואה "תוספת למשכורת" כמו שהזכרנו.

 

אז זו הדרך שהבנקים עובדים עלינו (או מנסים על כל פנים) אבל מה שאותי הרגיז הייתה הכוכבית הקטנה למטה: *אין פרסום זה מהווה ייעוץ להשקעה מכל סוג ומה זה אם לא ייעוץ? יכול להיות שהבנק יודע שכל הקומבינה הזו לא יכולה להיקרא ייעוץ, כיוון שייעוץ הוא דבר שאמור להיות טוב ללקוח וה"תוספת" הזו טובה רק לבנק?   

 

מתברר שלא רק הבנקים כותבים דברים מוזרים בפרסומות שלהם, גם בתי ההשקעות מפרסמים את קרנות ההשקעה שלהם ולמטה בכוכבית כותבים לנו שני דברים שסותרים לכאורה את הפרסומת:   *הפרסום אינו מהווה הצעה לרכישת יחידת השתתפות בקרן *אין בתשואות ובדירוגי הקרנות להבטיח תשואה בעתיד.  

 

טוב אם אתם לא מציעים לי לרכוש אני לא רוכש, ועוד דבר אם התשואות בעבר לא מבטיחות תשואה בעתיד אז למה אתם מפרסמים את תשואות העבר?  

 

ועוד שאלה קטנה לפני שנסיים, למה אתם כותבים את זה בפונט כל כך קטן שצריך זכוכית מגדלת כדי לקרוא את זה?

 

לבלוג של יקיר מרכז

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר