מס' צפיות - 1564
דירוג ממוצע -
דלקן - הדלק חינם?
בארצות העולם השלישי, עליית מחיר הדלק, היא מכה שבקרוב תגרום לרעב ואי שקט שישליך על כל העולם, לחברה שם, אין עודפים מהמשכורת לשלם על עליית מחירו של הדלק. אבל בעולם המערבי, אנחנו משלמים, בוכים וממשיכים לבהות בהישרדות האיים הקאריבים.
מאת: הצרכן 24/05/08 (23:40)

השתדלי לצמצם בנסיעות מיותרות, הפצרתי בנסיכה באחד הערבים. למה ? התפלאה, הרי יש דלקן ברכב הצמוד שלך והדלק לא עולה לנו כסף. (כאן השד החינוכי, נכנס לפעולה) מישהו משלם על הדלק והמחיר עכשיו כבר בשמיים בקרוב הוא יהיה בחלל. זה שהדלק לא יוצא מכיסנו זאת לא סיבה לשרוף בנזין כאילו אין מחר. טוב אני אשתדל, התרצתה, הניעה את הרכב והפליגה למחוזות רגועים יותר.  

 

השבוע תדלקתי את הרכב של האהובה, שכבר מזמן מתקשה להתמודד עם מונה הכסף במשאבה, שרץ כמו משוגע שברח מאשפוז. המונה במשאבה הראה 305 ש"ח והמיכל אפילו לא היה ריק. מזל שכרטיס האשראי סופג הכל.  

 

בארצות העולם השלישי, עליית מחיר הדלק, היא מכה שבקרוב תגרום לרעב ואי שקט שישליך על כל העולם, לחברה שם, אין עודפים מהמשכורת לשלם על עליית מחירו של הדלק. אבל בעולם המערבי, אנחנו משלמים, בוכים וממשיכים לבהות בהישרדות האיים הקאריבים.  

 

לאחרונה, עברתי על הוצאות הדלק של הכפופים אלי במשרד. כמובן שצריכת הדלק לא ירדה בליטר, נהפוך הוא אפילו עלתה, אתה מריץ אותנו כל היום התלונן אחד מהעובדים. כרגע הארגון בו אני עובד, עדיין סופג את העלויות ושותק, מקצצים בשעות נוספות, זה התהליך העכשווי.

 

לי נראה שבקרוב, עלות הדלק המשולמת חודש בחודשו, תעמוד מתחת לגרזן הקיצוצים. ולפעמים החגיגה נגמרת, לי זה נראה קרוב מאי פעם. משקי הבית והמגזר העסקי, לא יוכלו לעמוד בכל מחיר שידרש עבור ליטר בנזין או סולר. אין לי מושג מהי נקודת השבר. האם זה  150 דולר לחבית או 200 דולר. אבל במידה ולא תתהפך מגמת העליה במחירו של הנפט הגולמי, בקרוב נסיעה יומיומית בעיר, לא תהייה דבר של מה בכך. כדאי להיות מוכנים !

 

לבלוג של הצרכן

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות לכתבה זו התקבלה תגובה אחת לקריאת כל התגובות ברצף
1.
חברת הסעות
ניב 16.09.16 (17:21)