מס' צפיות - 578
דירוג ממוצע -
סלולר - שיא ישראלי !
ישראל היא שיאנית בשימוש במכשיר הסלולרי. אז איך מצליחים לחסוך בהוצאות הטלפון? כנסו כאן לפרטים.
מאת: הצרכן 16/05/08 (01:06)

סקר של חברת מריל לינץ שהתפרסם באתר y-net. קובע שאנחנו הישראלים נמצאים במקום הראשון בשימוש ובדיבור בנודניק הסלולרי. מה שעוד מדאיג בסקר שהתפרסם - הנתונים מראים שסך ההוצאות שלנו לתקשורת סלולרית, יחסית להכנסות שלנו, הוא הגדול בעולם. אנחנו מרוויחים פחות ומדברים יותר.  

 

כבר שנים שאני מתריע, שהאצבע שלנו קלה ביותר, במה שקשור ללחצן ה send במכשיר הסלולרי. פשוט שכחנו שתפקידו של הטלפון הנייד, הוא לשרת אותנו כשאין לנו אלטרנטיבה אחרת ליצירת קשר. 

 

משפחות בישראל, משלמות הוצאות תקשורת בין 5-10 אחוז מסך השכר החודשי. טלפון קווי, תשתית אינטרנט ושלל טלפונים סלולרים. גורמים לנו להתמוודד עם חיובים של מאות ואלפי ש"ח לחודש. וכל זאת על הרבה מאד שיחות סרק, קישקושים למיניהם והפגת שעמום של חלקנו בפקקי שעות העומס בכבישים.  

 

מה קורה? מה נהיה? מה חדש? אנו וילדינו מקשקשים את עצמנו לאוברדפטים עצומים. תוך התייחסות למכה הזאת, ככוח עליון שאין מה לעשות כדי להפסיקה. זה גם יקר להחריד וגם לא מוסיף לבריאות בלשון המעטה.

 

המלצה! בישראל חברות הסלולר מצליחות למכור לנו את רוב הקווים, בשיטת דבר ואח"כ שלם (postpaid). בעולם שיטת השלם ואח"כ דבר (prepaid) הרבה יותר נפוצה ועוזרת למשקי הבית לפקח על הוצאותיהם. נסו להעביר את בני המשפחה הצעירים לשיטת ה prepaid הקציבו סכום חודשי לשימושם. וראו כמה כסף תחסכו. כמו שלילד בן 14 לא תתנו כרטיס אשראי. כך גם תמנעו ממנו את הפיתוי הסלולרי.

 

עוד המלצות לחסכון בתקציב התקשורת, באפשרותכם לקרוא כאן.

 

פורסם בבלוג של הצרכן

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר