מס' צפיות - 746
דירוג ממוצע -
פוליסות חיסכון
מדוע פוליסות חיסכון עדיפות על פני השקעה בבורסה?
מאת: אופיר א 18/01/22 (11:46)

כסף שיושב בבנק הוא כסף מבוזבז וזאת מכיוון שבמצב הריביות היום הוא מניב תשואה אפסית. כך למשל על פוליסת חיסכון תקבלו פחות מאחוז לשנה וזוהי השקעה עלובה לכל הדעות. לכן הרבה יותר חכם להשקיע בבורסה, העניין הוא שהעמלות בבורסה מאוד גבוהות ולא רק זאת אלא שקשה מאוד להצליח לבחור מניות מוצלחות והסיכון הוא עצום. אז מה עושים?

אם כן הצעד החכם ביותר שאתם יכולים לעשות זה להשקיע במכשיר הנקרא פוליסות חיסכון. פוליסה כזאת מאפשרת לכם להשקיע במניות מבלי לבחור מניות וזאת מכיוון שמנהל הפוליסה עושה זאת בשבילכם. עוד יתרון של פוליסה כזאת זו העובדה שמשלמים מס רק כאשר פודים את הפוליסה וכך אפשר לצבור רווחים לאורך השנים מבלי לשלם מיסים וזה יתרון עצום.

האם זה משנה באילו פוליסות חיסכון אני משקיע?

עליכם לדעת כי יש כל מני סוגים של פוליסות חיסכון וזה מאוד משנה באיזה פוליסה אתם משקיעים. אז איך נבחר את הפוליסה הטובה ביותר בשוק? אם כן אתם צריכים לשים לב איזה חברה מנהלת אותה. ככל שהחברה תהיה יותר טובה כך הפוליסה תניב תשואה יותר גבוהה.

כאשר אתם באים לבחור חברה שמנהלת פוליסה אתם צריכים לבחון מה הפוליסה הזאת עשתה בשנים עברו וכך תדעו האם היא מנוהלת כהלכה. לצד זאת כדאי לבחון את סטיית התקן של הפוליסה בכדי לדעת כמה סיכון יש בה. ככל שהסיכון רב יותר כך יהיה פחות כדאי להשקיע בפוליסה זו ויהיה עליכם להמשיך ולחפש פוליסה פחות מסוכנת.

מדוע כל כך כדאי לפנות אל מתכנן פיננסי בשביל השקעה?

אין ספק כי עולם ההשקעות הוא עולם אכזר ואדם שלא מומחה בעולם זה יהיה טרף קל לטורפים הרבים המסתובבים בשוק. אז איך אנו יכולים בכל זאת להשקיע מבלי לאבד את המכנסיים שלנו? כאן נכנס לתמונה מתכנן פיננסי.

מתכנן הוא מומחה להשקעות אשר השקעה היא העבודה שלו. כפי שלא תעזו ללכת לבית משפט ללא עורך דין כך לא כדאי לכם להיכנס לעולם ההשקעות ללא מתכנן. תחום הפיננסים הוא תחום מאוד מורכב ואדם מן הישוב לא יכול להבינו ללא עזרה מקצועית והעזרה הטובה ביותר היא מתכנן המומחה בפיננסים. כך תבטיחו השקעה מוצלחת בעלות נמוכה ובסיכון נמוך ולכן כה כדאי לפנות אל מתכנן.

פוליסות חיסכון - מדוע כדאי לעבוד אך ורק עם חברה ישראלית להשקעות?

אם אתם מחפשים אחר פוליסות חיסכון כדאי לכם לבחור רק חברה ישראלית להשקעה זו. עליכם להבין כי חברות ההשקעה הישראליות כמו חברות ביטוח או בית השקעות מפוקחות על ידי מרד האוצר ובנק ישראל ולכן הן לא עבדו עליכם בחיים מכיוון שאם יעשו זאת הם צפויים לקנות עצומים. חברה מחו"ל לא מפוקחת על ידי אף אחד ולכן לא כדאי לעבוד עמה.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר