מס' צפיות - 326
דירוג ממוצע -
מאנדיי – עוזרים לכם לעבוד בצורה מסודרת ונכונה
מאת: NR 24/09/21 (23:58)

תהליכי עבודה בעסקים, רשויות מקומיות, מוסדות ציבור, ארגונים ועמותות יכול להיות מאוד מורכב, בוודאי אם הוא כולל בתוכו גורמים שונים. המורכבות של התהליך, יכולה לייצר לא פעם אי סדר ולהביא לידי כך שהדברים "ייפלו בין הכיסאות" ולא כל העובדים ידעו מה עליהם לעשות וכיצד לייצר תהליך עבודה נכון עם שאר הגורמים ששותפים בו.

 

לשם כך צריך לנסות ולפשט בצורה נכונה את התהליך, ולבנות כלים אשר יכולים להפוך אותו לפשוט וקל יותר. אפילו אם מדובר בדברים שמתייחסים אך ורק לאופי התכנון והתקשרות שבין הגורמים השונים. לשם כך, אפשר וצריך לשלב אלמנטים שונים שיכולים לפשט את תהליך העבודה.

 

 

חברת מאנדיי מתמחה בכך. לרשות החברה עומד צוות יועצים מקצועי שלומד את מאפייני הלקוחות שלה ודרכי העבודה שלהם ובהתאם לכך, הם בונים כלים ואמצעים ממוחשבים אשר נועדו לשפר את תהליך העבודה, לשפר את התקשורת בין הגורמים השונים שנוטלים חלק בתהליך, וכן את כל מה שקשור לניהול הזמן של התהליך.

 

כיצד זה מתנהל בפועל?

 

היועצים של חברת מאנדיי לומדים על תהליך עבודה של חברה מסוימת, לומדים את המאפיינים והצרכים שלה, ובהתאם לכך הם בונים תוכנית עבודה באמצעות תרשים זרימה אשר יתאר את הפתרון הרלוונטי עבורה. אחרי שהלקוחות מאשרים אותו, אז היועצים הופכים את התרשים לכלי דיגיטלי אמיתי שניתן לעשות בו שימוש. כלומר, הם בונים בורדים שיכולים להתאים בשביל להוציא את התוכנית לפועל.

 

בהמשך, הם מדריכים את העובדים והמנהלים בחברה כיצד לעבוד על הבורדים השונים, כיצד לממש את תוכנית העבודה שייצרו עבורם. כך הם יכולים לייצר תהליך הרבה יותר מסודר, נכון ומאורגן, המותאם לצרכים שלהם ולמאפיינים של העסק.

 

חשוב להבהיר, יועצי החברה יודעים כיצד להתאים את עצמם, סגנון העבודה שלהם וכמובן את הבורדים שהם מייצרים לתהליכי עבודה שונים וכן לצרכים משתנים של עסקים בתחומים מגוונים. לכן, יהיה אפשר לראות תוכנית עבודה אחת שתתאים למשרד פרטי ולעומת זאת, יהיה ניתן לראות תוכנית עבודה אחרת אשר תתאים לרשות מקומית או מוסד ציבורי.

 

מי יכול להיעזר לייעוץ של מאנדיי ובאילו מצבים

 

בעיקרון, כל בית עסק, רשות או ארגון גדול או קטן אשר מנהל תהליכי עבודה מורכבים יכול להיעזר בשירות של חברת מאנדיי. זה לא משנה אם מדובר בעסק פרטי שעובד על פי שורת הרווח, עמותה ללא כוונת רווח, מוסד ציבורי, רשות מקומית או ממשלתית. כל גורם אשר מנהל תהליכי עבודה מורכבים והמנהלים בו מרגישים שהתהליכים אינם מתבצעים בצורה נכונה ולא מצליחים להגיע ליעילות אופטימאלית, יעשו נכון אם ישכרו את שירותי החברה.

 

השימוש בשירות זה יכול לעזור הן לגורמים שעובדים בצורה לא נכונה כלל והן לגורמים שלא מנצלים באופן אופטימאלי את היכולות והכלים שעומדים לרשותם.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר