מס' צפיות - 546
דירוג ממוצע -
המדריך לרכישת מקרר תעשייתי
מאת: ir 25/07/21 (11:12)

רכישת מקרר עבור תעשיות מצריכה התחשבון בפרמטרים שונים, לרבות הפרמטר של גודל המקרר וסוג הסחורה שמאחסנים בו. אם אתם לקראת רכישת מקרר מהסוג הזה, יהיה מומלץ לערוך סקר שוק ולברר מה הם סוגי המקררים המומלצים לשימוש שלכם. וכדי להקל עליכם, ריכזנו כאן כמה דגשים חשובים לפני רכישת המקרר.

 

אם אתם עומדים לרכוש את המקרר התעשייתי הראשון שלכם אי פעם, אתם ודאי תהיו מבולבלים מההיצע הנרחב שיש כיום בשוק עבור תעשיות וענפים שונים, עבור מפעלים, מקררים לבתי עסק ועוד. ישנם בתי עסק כמו קונדיטוריות שמצריכים מקרר תעשייתי מסוג מאוד מסוים, בעוד שמפעלי ייצור של חומרים המצריכים קירור, יצריכו מקררים תעשייתיים מסוגים אחרים לגמרי. בואו נכיר את סוגי המקררים השונים שיש כיום לרכוש או לשכור.

 

סוגי מקררים תעשייתיים שחשוב להכיר

 

אם אתם בחיפושים אחר מקרר תעשייתי לעסק, ייתכן שתוכלו להפיק תועלת ממקררים כמו החלביות. חלביות הם מקררים שמותאמים לסופרמרקטים, לחנויות טבעונים וצמחונים, לחנויות מוצרי חלב ועוד. החלביות מגיעות בגדלים שונים, כאשר במקרה הצורך, יהיה אפשרי להתאים גם יותר מחלבייה אחת עבור בית העסק (במידה שבית העסק מספיק גדול).

 

עוד סוג מקרר תעשייתי שכדאי להכיר, נקרא מקרר נירוסטה למסעדות ובתי קפה, מעדניות, בתי מלון ועוד. מקררי נירוסטה מותאמים לבתי מלון, מכיוון שהם יכולים להכיל בתוכם מוצרים רבים ונפח האחסון שלהם הוא רב. כמו כן, ניתן לשמור במקרר הנירוסטה מוצרים עד הניצול המלא של התוקף שלהם. זאת, מכיוון שמקררים אלו יכולים להגיע לטמפרטורות נמוכות במיוחד.

 

מקררי ויטרינה לעוגות מכל הסוגים

 

לא משנה אילו סוגי עוגות אתם מכינים אצלכם בקונדיטוריה או במאפייה, אתם תשמחו להכיר מקרר תעשייתי מסוג מקרר ויטרינה. מקרר הוויטרינה מאפשר לכם לא רק לשמור על קירור נכון של המוצרים, אלא גם להציג את המוצרים שלכם בצורה מפתה וממגנטת.

 

מקררי ויטרינה מתאימים למוצרי חלב ולעוגות, אבל ניתן להשתמש במקררים האלו גם בכדי להציג סחורות אחרות. בניגוד למקרר הנירוסטה, שבדרך כלל נמצא מאחורי הקלעים ועושה את תפקידו, מקררי ויטרינה יהיו מוצגים ללקוחות שלכם.

 

סוגי מקרר תעשייתי נוספים

 

בין סוגי המקררים התעשייתיים השונים, תוכלו למצוא גם מקרר ויטרינה לדגים, מקרר משקאות, מקרר שתיה, מערכות קירור לבתי עסק ועוד. כל עוד אתם צריכים לקרר מוצר כזה או אחר, יהיה חשוב להשתמש בפתרונות הקירור התעשייתי המותאמים לסחורה שלכם. ככה תוכלו לנצל את תוקף המוצרים עד סופם. 

 

וכמו כאשר רוכשים כל מוצר אחר, גם לפני שרוכשים מקרר תעשייתי כדאי לערוך סקר שוק וההשוואות. השוואה לפני רכישת מקררים תעשייתיים תאפשר לכם לחסוך כסף, לעיתים באופן משמעותי. תופתעו לפעמים לגלות הבדלים של מאות שקלים בין המשווקים השונים, לעיתים גם אלפים של שקלים.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר