מס' צפיות - 847
דירוג ממוצע -
למה חשוב להזמין תור באינטרנט?
מאת: m-r 10/07/21 (21:29)

לא נמאס לכם להמתין זמן רב בתור? האם לא ניתן יהיה לקבל תור ללא זימון באינטרנט?
הזמנת תור באינטרנט הואצה בשנים האחרונות וכיום ארגונים ועסקים רבים מאפשרים להזמין תור אונליין, חלקם יחייב אתכם בהזמנת תור אונליין טרם ההגעה.

מקצרים את זמן ההמתנה לתור באופן משמעותי!


מי שטרם הבין מדוע להזמין תור באינטרנט, כדאי שיקדיש דקה מזמנו כדי להבין את החשיבות הגדולה של קביעת תור באינטרנט.


טרם העידן הדיגיטלי נאלצנו לקבוע תורים רק באמצעות הגעה פרונטלית למקום או דרך הטלפון, בזבזנו שעות רבות לצורך קביעת התור ובהמתנה לקבלת השירות הרלוונטי ובכך גם בזבזנו כסף רב.


בשנים האחרונות מוסדות ציבוריים וכן חברות פרטיות מעודדות הזמנת תורים באינטרנט, הזמנת תורים מאפשרת סידור טוב יותר של התורים וקיצור משמעותי של זמני ההמתנה.

קחו לדוגמה את הבנק שלכם, מבוגרים רבים שלעיתים אינם מבינים כיצד לקבוע תור מראש באינטרנט נאלצים לקחת תור ולהמתין זמן רב, בזמן ההמתנה של מי שלא הזמין תור מראש ניתן לראות לקוחות רבים נכנסים ויוצאים הרבה לפניהם.


לקוח שקבע תור לבנק ידע להודיע באינטרנט מראש לבנק מה הוא צריך ובאיזה יום ושעה הוא צריך את זה, כשלקוח לא קבע תור באינטרנט הוא נאלץ להמתין, הוא לא יוכל להעריך מתי בדיוק יגיע תורו ולא יקבל קדימות.


כדי לקצר את זמן ההמתנה ולארגן את הלו"ז היומי בצורה טובה יותר, חייבים לעבור לעידן הדיגיטלי ולקבוע תור מראש באמצעות האתר או האפליקציה של המוסדות והחברות המציעות את השירות.

בדואר ישראל קבעו תקדים שמבשר על הבאות


בעבר אנשים לא הבינו את החשיבות של קביעת תור באינטרנט והתעלמו מהמגמה, עם מגפת הקורונה והאצת השירותים הדיגיטליים מרחוק מתפתחת מגמה של קבלת שירות רק במצב של קביעת תור מראש.


דוגמה טובה לכך היא דואר ישראל, בדואר מאפשרים כבר מספר שנים לקבוע תור אונליין לאחד ממאות הסניפים, אך מהפכת השירות אינה נעצרה במצב הנוכחי וכיום סניפים רבים עוברים למצב של קבלת שירות רק בקביעת תור מראש.


אנשים רבים דיווחו, מרביתם מבוגרים, שנציגי הדואר נמצאים בסניפים ומורידים להם את האפליקציה של הדואר כדי שיוכלו לקבוע תור באינטרנט.


גם אם זה עלול להפחיד חלק מאיתנו, אם המגמה תמשך כך הצפי בשנים הקרובות הוא חובת הזמנת תור באינטרנט בלבד לארגונים ומוסדות ציבוריים לקבלת שירות שאינו חירומי.

אילו מקומות מאפשרים זימון תור באינטרנט?


מוסדות רבים מאפשרים הזמנת תור באינטרנט, בין היתר קופות החולים, טיפת חלב, שגרירויות, בנקים, רשות האוכלוסין וההגירה, סופר-פארם, בתי חולים, רשויות מקומיות, חברות ביטוח ומקומות רבים נוספים.


עם התקדמות הטכנולוגיה של השירותים הדיגיטליים האוטומטיים, בעשור הקרוב אנחנו צפויים לראות את מרבית העסקים הקטנים והבינוניים עוברים לשירות קביעת תור באינטרנט, מעיילים תהליכים ומקצרים לכולנו בזמנים.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר