מס' צפיות - 973
דירוג ממוצע -
מהי אוטומציה שיווקית?
מאת: m-r 10/07/21 (21:27)

אוטומציה שיווקית שינתה את הצורה בה עסקים וחברות רבות בישראל ובעולם מתנהלים, באמצעות הכלים הרבים שהאוטומציה מציעה ניתן לשפר תהליכים עסקיים רבים שיובילו אתכם להצלחה. כיצד אוטומציה שיווקית עוזרת לעסקים וגורמים רבים נוספים? ואילו כלים נפוצים האוטומציה מציעה?

במה האוטומציה השיווקית עוזרת?


זה היה רק עניין של זמן עד שהמפכה האוטומטית תגיע למרחב האינטרנטי, אוטומציה שיווקית פרצה בענק כבר לפני עשור וכיום היא אחת השחקניות המובילות בקרב עסקים מכל הרמות והסוגים וכן אנשי ציבור רבים בארץ ובעולם.


עולם האוטומציה השיווקית מציע קישורים בין מערכות וכן מערכות אוטומציה שונות שהפכו לחובה עבור גורמים עסקיים וציבוריים רבים, אם עד כה הייתם תלויים בגורם האנושי לביצוע משימות שיווק, קידום מכירות, שיווק ותפעול – האוטומציה השיווקית כאן כדי להקל עליכם והכל באופן אוטומטי.

בעזרת קישורים בין מערכת פנים וחוץ עסקיות וכן שימוש במערכות האוטומציה הנפוצות, תוכלו ליצור צוות עובדים וירטואלי שתפקידו לספק עבודה 24/7 ובמשך כל השנה, בעידן הדיגיטלי האוטומציה מתפקדת בתור גורם המבצע יכולות על-אנושיות ומקדם יעדים ואינטרסים עסקיים וציבוריים רבים.


פעמים רבות האוטומציה, שמבצעת מאות ואלפי בפעולות ברגע, מאפשרת למעסיקים רבים לייעל את המשימות לעובדים לביצועים מורכבים יותר מהמשימות "הפשוטות" שעתה מתבצעות ע"י מערכות אוטומטיות.


האוטומציה השיווקית מאפשרת לכם לייעל תהליכים בעסק, לצמצם בהוצאות, לעלות את ההכנסות, לעלות את רמת השיווק, לקדם מוצרים או מסרים, לשפר את רמת התפעול ולעלות את רמת האהדה כלפיכם.


כדי להבין את ההשפעות הצפויות של האוטומציה, החברות הראשונות בעולם פשוט הסתכלו בספרי ההיסטוריה וראו כיצד מהלכים אוטומטיים הפכו מפעלים וחברות קטנות לתאגידי ענק, כיום גם עסקים קטנים ואנשי ציבור משתמשים בשירותי אוטומציה שיווקית.

 

קישורים ומערכות אוטומציה


כדי להבין טוב יותר כיצד האוטומציה השיווקית יכולה לסייע לכם, עליכם להבין את הפרקטיקה באמצעות מספר אפשרויות וכלים מהעולם האוטומטי הדיגיטלי.


מומחה לאוטומציה שיווקית יוכל לקשר בין מערכות עסקיות שונות איתן אתם משתמשים (פנים וחוץ עסקיות), לדוגמה ניתן לקשר בין מערכת ניהול לקוחות לבין מערכת אחרת, בין הטלפון שלכם לקבלת דוא"ל וקישורים נוספים בין מערכות שיגרמו להן "לשוחח" אחת עם השנייה ולבצע פעולות במקום הגורם האנושי.

כדי ליהנות מהשפע הגדול של עולם האוטומציה, ניתן להשתמש במערכות אוטומציה שונות שהפכו להיט מבוקש מאוד בשנים האחרונות.


מערכת צ'אט בוט בפייסבוק וברשתות חברתיות נוספות, מאפשרת לאנשי עסקים וכן לאנשי ציבור לשוחח עם משתמשים רבים הפונים אליהם ובאמצעות שיחה ממוסגרת.


הצ'אט האוטומטי אינו רק משוחח אלא גם מקדם מוצרים/שירותים ומסרים שונים, מפנה לאזורים שונים באתר ויכול לבצע פעולות רבות נוספות שישדרגו לכם את העסקים.


מערכות נוספות של האוטומציה הן רבות, בין היתר תוכלו להשתדרג עם מערכת SMS אוטומטי ללקוחות (לצרכי שיווק, שירות ותפעול), ניוזלטר לעדכון בעלי דוא"ל במסרים שונים ומערכות רבות נוספות.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר