מס' צפיות - 1196
דירוג ממוצע -
ניהול מוניטין בגוגל - מדוע חשוב מה כתוב עליי באינטרנט?
מאת: m-r 09/05/21 (08:31)

בעשור האחרון חשיבות ניהול מוניטין בגוגל עלתה לראש סדר העדיפויות של עסקים גדולים וקטנים, אנשי ציבור ובכירים בארגונים. כרטיס הביקור של כל אחד ואחת מאתינו הוא תוצאות החיפוש בגוגל, אם התוצאות שיופיעו עליכם יהיו חיוביות ומזמינות המוניטין שלכם יהיה חיובי ואם התוצאות בגוגל שליליות המוניטין שלכם יהפוך שלילי ויפגע בכל עסק או אדם ברמות משתנות.

הרושם הראשוני: ניהול מוניטין בגוגל דואג לתדמית שלכם


אחד עולמות השיווק הדיגיטלי המבוקשים בשנים האחרונות הוא ניהול מוניטין בגוגל מיצוב ושליטה על תוצאות החיפוש בגוגל בהתאם לצרכים העסקיים, הציבוריים והאישיים של כל עסק או אדם הפונים לחברת "ניהול מוניטין".

כיום כל אדם ובכל גיל יכול לחפש שם של כל עסק וחברה (מכל סוג ובכל גודל), שם של בכיר בחברות, שם של איש עסקים או שם של איש ציבור מכל מפלגה ארצית או עירונית – ולקבל את כל המידע המלא, לטוב או לרע.


גורמים רבים מכל ענפי המשק פונים לניהול מוניטין כדי להתאים את תוצאות החיפוש לצרכים שלהם ולדחוק את התוצאות הלא רצויות, חלק משמעותי מהפונים מגיעים עקב תוצאות חיפוש שליליות בגוגל הפוגעות במוניטין שלהם באינטרנט.

למה התוצאות בגוגל עלי חשובות?

 

תוצאות חיפוש בגוגל הם כרטיס הביקור שלכם, המוניטין שלכם כבר לא נקבע יותר בשטח, לא על פרסום בשלטי חוצות, טלוויזיה, רדיו, עיתון או כל פרסום באנר או וידאו באינטרנט – המוניטין נקבע כבר מספר רב של שנים בגוגל, אם לא תספקו מוניטין מספק טוב לקוחות או אוהדים יברחו מכם ויעברו למתחרים.


תפקידו של מומחה ניהול המוניטין הוא לדאוג לתדמית שלכם, להתמודד עם תוצאות חיפוש שליליות בגוגל, לקדם ביטויים עם שמכם וכאלו הקשורים אליכם, להתאים תכנים חיוביים חדשים בגוגל ומותאמים לכל לקוח, בכל מצב.

מה שהיה בעבר נחלתם של החברות הגדולות ואנשי הציבור הבכירים, מתאפשר כיום גם לעסקים בינוניים וקטנים, בכירים בחברות ציבוריות ופרטיות, אנשי ציבור בכל הרמות ואפילו אנשים פרטיים.


בעידן הדיגיטלי המיצג תחרות קיצונית, ישנה חשיבות קריטית לתוצאות החיפוש בגוגל וברשתות החברתיות ולכן חשוב לבצע פעולות של ניהול מוניטין.

מוניטין שלילי בגוגל הרסני, מסוכן ודורש טיפול בהקדם האפשרי


5 שניות בדיוק יספיקו לגולש בגוגל שנחשף לתוצאות חיפוש שליליות כדי להתרחק מכם ואולי אפילו לא לחזור לחפש אתכם בשנית, הגולשים בגוגל יכולים להיות הלקוחות הפוטנציאלים שלכם, האוהדים שלכם, המעסיקים הבאים שלכם ועד בנות ובני זוג פוטנציאלים.


מוניטין שלילי בגוגל יכול לפגוע לכם בהכנסות ובחיים האישיים, ככל שתוצאות החיפוש השליליות יהיו מרובות יותר ומאתרים גדולים יותר כך מלאכת ניהול המוניטין תהיה מורכבת יותר.


הזנחה של מוניטין שלילי תוביל לניהול מוניטין מורכב יותר, עלויות יקרות יותר לטיפול ועלולה לגרום לנזק בלתי הפיך בקרב אנשים שנחשפו למוניטין השלילי, אנו ממליצים להתחיל טיפול במוניטין שלילי כמה שיותר מהר.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר