מס' צפיות - 528
דירוג ממוצע -
טבעות אירוסין
טבעות אירוסין: כשהיופי כן קובע
מאת: אופיר א 04/05/21 (15:38)

לרגש, לעורר שמחה והתרגשות, ואפילו לעורר קנאה, טבעות אירוסין הן סמל עם עוצמה רבה במיוחד. אם החלטתם לגשת להצעה הגדולה, ואתם מרגישים מוכנים ומתרגשים לקראת האירוע, אנו שמחים בשבילכם. מדובר בהחלטה גדולה, יש אומרים גורלית, ובטח משנה חיים. כמו בכל דבר גדול בחיים, מוטב להגיע מוכנים, ובמקרה זה, כדאי לדעת, פחות או יותר, מה אתם מתכוונים לומר, באיזה רקע אתם מתכוונים לומר זאת, מה הסיטואציה שתהיו בה, וכמובן, הפרט החשוב ביותר – איזו טבעת את שולפים מהכיס.

טבעת האירוסין היא לא באמת שלכם. היא שלה, ובשבילה. הטבעת נועדה להוות סמל עבורכם שמצאתם, ועבורה, סמל לאושר שלה, לעובדה שהיא מצאה את בן הזוג שלה, מצאה אהבה אמיתית ועמוקה, ושהיא מתמסרת אליה. אז כדאי שהטבעת תהיה יפה לפחות כמו רגש האהבה שלכם.

סוגי טבעות אירוסין

צעד מעבר לסמליות, וכבסיס לסמל היפה הזה, יש חומר, או נכון יותר לומר חומרים. הבחירה בטבעת הנכונה מסוגי טבעות האירוסין הקיימות היא בחירה חשובה, אז הנה לפניכם מגוון האפשרויות הפופולאריות ביותר:

·         זהב צהוב – קלאסי, נוצץ, ומשנה חיים, יש משהו בחומר הזה, הזהב, שגורם לבני אדם להתרגש. משחר ההיסטוריה, ועד ימינו אנו, הזהב נוגע בנו בצורה שאף חומר אחר לא, וחולק את המעמד הזה עם עוד חומר אחד בעולם – היהלום, שכמובן ישתלב בטבעת האירוסין המוזהבת.

·         טבעת יהלומי צד – עיצוב נוצץ במיוחד, עם יהלומים המשקפים את האור בכל הזויות האפשרויות, טבעת בה מוטבעים יהלומים קטנים בכל ההיקף, לייצר אפקט יוקרתי וזוהר, שקשה להתעלם ממנו.

·         טבעות עם "טוויסט" – לא כולם מחפשים את הקלאסי, הפשוט והמוכר. חלקינו חיים את החיים הללו עם טוויסט, עם קצת יותר פלפל, או פשוט עם אהדה אמיתית לאומנות וליצירתיות. ישנן טבעות מיוחדות לאירוסין, טבעות בעיצובים מפותלים ומיוחדים, שהיהלום הוא לא הדבר היחיד שמושך בהן את העין.

·         טבעת סוליטר – מהטוויסט הגדול ביותר אנו ניגשים לקלאסיקה המוכרת ביותר, לרוב על טבעת כסף, אך לא רק, אנו נמצא יהלום בודד הנוצץ באמירה ברורה – התארסנו! לא מדובר בהכרח בעיצוב טבעת קלאסית, טבעת הסוליטר מדברת על יהלום בודד, לעומת טבעות עם יהלומי צד, מה שאומר שאפשר להשקיע יותר ביהלום אחד, גדול יותר, מרשים יותר, ובעיצוב טבעת לפי בחירתכם.

עיצוב אישי לטבעות אירוסין

לא כולם חושבים כמוכם, ובטח שלא כמוה. לעיתים יש צורך או רצון לשנות, להתאים, לייצר משהו אישי יותר, משהו ייחודי וחד-במינו. במקרים הללו ישנה אפשרות לעצב טבעת אירוסין אישית לגמרי. המבנה, החומר, האבן או האבנים, כל אלו ייבחרו לפי טעמכם, ובליווי וייעוץ מקצועי.

בצורה זו תוכלו להתאים עוד יותר את הטבעת שלכם לרצון ולחזון שלכם, ואפילו לתקציב שלכם. אם אתם מוכנים להצעה הגדולה, קחו כמה רגעים לטבעת אירוסין קטנה, אך משמעותית, לרגע המיוחד הזה של ההצעה.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות לכתבה זו התקבלה תגובה אחת לקריאת כל התגובות ברצף
1.
חנות תכשיטים בעיצוב אישי ל"ת
לילופז 27.01.22 (16:40)