מס' צפיות - 480
דירוג ממוצע -
איך לבחור נכון שרשראות עדינות לנשים?
מאת: eg 23/03/21 (11:06)

הקריטריונים לבחירת תכשיטים משתנים לפי טעם אישי מובהק ולפי מראה, לפי עיצוב מעניין וסגנון, לפי תקציב ולפי צורך. כשקונים מתנה למישהי או לעצמנו, קורה שמה שמנחה אותנו בבחירה הוא דווקא התאהבות בתכשיט עצמו הודות לעיצוב המיוחד שיכול לדבר אלינו יותר ולגרום לנו להעדיף מתנה כזאת. כשמדברים על שרשרת יש כמה סוגים שאפשר לבחור מהם וכל אחד מהם בעל מאפיינים משלו, וכדאי להכיר אותם יותר.

אילו סוגי שרשראות יש ומהם היתרונות שלהם?

  • שרשרת עם תליון – מתאימה לכולן בגלל מגוון ההיצע שלה. היא מעוצבת בזהב ובכסף כשהתליונים שלה יכולים להיות גדולים או קטנים ולבטא אמירה אישית כלשהי כשאנחנו בוחרות בצורה מסוימת - פרח, פרפר, כנפיים של מלאך, כוכב ועוד. המייחד את השרשרת הזאת הוא שגם היא וגם התליון יכולים להיות מעוצבים כאלמנטים בפני עצמם. אנחנו מוצאים שרשרת שבה התליון הוא חלק בלתי נפרד ממנה או בנפרד ממנה כך שנוכל לשלב ביניהם לפי טעמנו.
  • שרשרת עדינה ללא תליון שיכולה להיות גם עבה, דומיננטית ומפוסלת כחפץ אמנותי. לשרשרת זו לא מתאימים תליון בדרך כלל, משום שהיא עומדת בפני עצמה ומתאימה למי שאוהבת סגנון דרמטי יותר לנוכחות מרשימה. בשרשרת עדינה ללא תליון החוליות מעוצבות בדרך מעניינת, כשיכול להתווסף לה אלמנט מעודן וקטן בצד. שרשרת שיש לה אמירה חזקה דווקא בגלל האיפוק והאלגנטיות שלה והיא מקנה מראה יוקרתי לכל שילוב עם בגד כלשהו.

איזו שרשרת מתאימה לך?

סוגי שרשראות מתאימים לרגעים שונים ולבחירות אישיות. מי שבוחרת שרשרת עם תליון תתאים אותה גם לסגנון הלבוש שלה לפי גודל התליון והחומר שממנו הוא עשוי כדי שישתלב בסגנון הלבוש שלה. זה יכול להיות אלגנטי או תוסס וססגוני, אורבני או כפרי, ספורטיבי או קז'ואל.

 

התליון מבטא את רצון שלנו באמירה אישית כמו לבחור פרפר או כוכב או פרח כלשהו, והמתכת יכולה להיות זהב או כסף, לפי הטעם והעיצוב שלה. יש שרשראות שנראות טוב יותר בזהב ויש שדווקא כסף מתאים להן ויש רגעים שפשוט אי אפשר להסתפק בכסף והזהב ייראה מתאים יותר.

שרשרת עדינה ללא תליון – הבחירה האנינה

שרשרת עדינה לנשים היא שרשרת שהיא התכשיט עצמו ללא תוספת בדרך כלל והחוליות שלה מעניינות כמעין תליונים בפני עצמם, אבל קטנים ומעודנים יותר. היא פופולרית מאוד אצל מי שמחפשות קישוט עדין שאינו לוכד את תשומת הלב אבל עדיין רוצה שירגישו בו. הייחודי בה הוא שהודות לעיצוב המתוחכם שלה היא מתאימה לכולן, ליום יום או לאירועים. בדרך כלל היא מבטאת אנינות טעם ולכן מועדפת על רבות שמחפשות נוכחות מאופקת יותר של תכשיט שיהיה עדיין מורגש. דמיינו את השמלה השחורה הקטנה שמתאימה בדרך כלל למחרוזת פנינים אבל במקום זה הולכת הפעם עם שרשרת עדינה שממנה תלוי על צדה שובל מעניין של השרשרת.

 

מתי מתאים לענוד שרשרשת כזאת?

 

הייחודיות של שרשרת עדינה יכולה להיות בעיצוב החוליות שלה שהן יצירה בפני עצמה או בצורת ההנחה שלה על הצד, כולל המנעול המעוצב והתוספת שלו. הוא מיועד לכל אישה שהיא מספיק בטוחה בעצמה לפרגן לעצמה תכשיט אלגנטי. המראה המפתיע והלא סימטרי של השרשרת נראה כמעט כמו רישול מכוון, כמו להניח מטפחת משי רחבה על כתף אחת. הטיימינג שלה הוא בדרך כלל כשאת רוצה להפתיע במראה לא שגרתי בעל עוצמה שקטה וברורה, כמו סגנון הלבוש שלך.

 

דווקא בשרשרת כזאת לזהב ולכסף יש כמעט אותו אימפקט של אמירה בגלל המינימליזם שלה. עם זאת, זהב יתאים יותר לאירועים נוצצים משום שהוא לבדו יעשה את הרושם היוקרתי הנדרש.

 

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר