מס' צפיות - 380
דירוג ממוצע -
ביטוח עסק – כיצד בוחרים וסוכנות
מאת: NR 04/03/21 (16:23)

כל בעל עסק, בעל מקצוע, צריך שתהיה סביבו סביבה עסקית איכותית, מפותחת ויעילה על מנת שהוא יכול לבצע את עבודתו כנדרש, ולספק מוצרים ושירותים ללקוחות שלו ברמה גבוהה. לשם כך, הוא שוכר בעלי מקצוע איכותיים בתחומים שונים שמספקים לו מגוון של שירותים, בין אם זה באופן קבוע ובין אם זה באופן מזדמן.

 

אחד מאותם מתחומים שמשתייכים לסביבה עסקית של בתי עסק ובעלי מקצוע רבים, הוא תחום הביטוח. על מנת להגן על העסק ועל המבנה שלו, יש צורך לרכוש פוליסת ביטוח עבורו. כך אם חס וחלילה קורה נזק מסוים למבנה, לעסק, בין אם זה נזק כתוצאה מבלאי, כתוצאה מפגיעה בזדון או עקב אסון טבע מסוים, הרי שחברת הביטוח תפצה את בעל העסק והוא יוכל להמשיך לקיים אותו.

 

איזו פוליסה בעל עסק ובעל מקצוע צריכים לרכוש?

 

הפוליסה המדוברת היא ביטוח עסק. מדובר על פוליסה שנמכרת בצורות שונות. בין אם זה בגרסה רזה אשר כוללת בתוכה אך ורק את המבנה והציוד, ובין אם זה בגרסאות רחבות יותר שמתייחסות גם להיבטים שונים בתקשורת מול הלקוחות וכן מול העובדים.

 

 

כל בעל עסק ובעל מקצוע, צריכים לחשוב מה נכון עבורם, בין אם זה מבחינה כלכלית ובין אם זה מבחינה תפקודית, על מנת שיוכלו להמשיך ולקיים את העסק שלהם בצורה אפקטיבית וטובה, מבלי שימצאו את עצמם מתמודדים עם נזק כלכלי מתמשך.

 

כיצד בוחרים את הפוליסה הנכונה?

 

באופן טבעי, ניתן למצוא פוליסת ביטוח עסק מגוונות אשר משווקות על ידי חברות ביטוח. כל חברה מבקשת לאפיין את ההצעה ואת הפוליסה שלה, בין אם זה בשביל למשוך קהל לקוחות ספציפי ובין אם זה בשביל למשוך קהל לקוחות רחב ככל שניתן.

 

לכן חשוב לבחון את המסלולים השונים שמוצעים על ידי חברות, איזה מסלול הכי משתלם מבחינה כלכלית ובאופן כללי, איזה מסלול יכול לשרת את העסק ואותנו כבעליו בצורה הטובה ביותר. חשוב להתייחס לפוליסה מתוך נקודת קיצון, כלומר מה יקרה אם חס וחלילה נגיע למצב הקיצוני ביותר מבחינת הנזק, מה החברה תספק לנו.

 

כיצד בוחרים חברה וסוכנות ביטוח?

 

השאלה איזו פוליסה נקנה היא חשובה, אך היא לא השאלה היחידה עליה אנחנו צריכים לחשוב. קיימת שאלה נוספת שיכולה להשפיע על תהליך קבלת ההחלטות שלנו והיא, כיצד בוחרים חברה או סוכנות דרכה נרכוש את הפוליסה.

 

הסיבה ששאלה זו היא חשובה וחיונית עבורנו, נובעת מעצם זה שאם אנחנו נבחר חברה או סוכנות לא אמינות ולא יעילות, אז הפוליסה טובה ככל שתהיה, לא תשרת אותנו. לכן אנחנו צריכים לבחון את איכות הסוכנות והחברה, אמינותן, אופי שירותן, ואיזה מוניטין יש להן, בין אם זה בקרב בעלי עסקים ובין אם זה באופן כללי.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר