מס' צפיות - 699
דירוג ממוצע -
פתיחת חשבון בנק עסקי לחברה
כל מה שרציתם לדעת על פתיחת חשבון בנק עסקי לחברה
מאת: אופיר א 23/12/20 (14:04)

 אחרי הרבה מאוד שנים של דילמות ומחשבות החלטתם ביחד לעזוב את החברה שבה אתם עובדים כדי להקים עסק עצמאי? הוחלט שזו תהיה חברה בע"מ וכעת אתה רוצה לפתוח לה גם חשבון בנק? אם כך, חשוב להבין שזה מעט שונה מפתיחת חשבון בנק לאדם פרטי. לכן, גם כאשר מדברים על פתיחת חשבון בנק עסקי לחברה מדברים על פעולה שלא כדאי לעשות לבד. יש היום אנשי מקצוע מומחים שיוכלו ללוות אתכם בעניין הזה, לייעץ לכם וכך למנוע מכם לעשות טעויות מיותרות, אז למה שלא תפנו אליהם? פתיחה של חשבון בנק עסקי לחברה חייבת להתבצע על הצד הטוב ביותר ולכן בהחלט שווה להשקיע בעניין הזה מחשבה. זה לא משהו שתרצו לשנות בעתיד, כי ממש כפי שאנחנו לא נוהגים להעביר את חשבון הבנק הפרטי שלנו בין בנקים שונים, כך גם לא נהוג לעשות זאת לגבי החשבון העסקי. לכן חשוב לבחור מלכתחילה את הטוב ביותר ולשם כך עליכם לפנות אל אנשי המקצוע שיוכלו לייעץ ולעזור לכם.

 

מה כולל השירות של פתיחת חשבון בנק עסקי לחברה?

 

אומנם זה נכון שהשאלה מה כולל השירות של פתיחת חשבון בנק עסקי לחברה תלויה בשאלה לאיזה אנשי מקצוע תפנו, כי זה ברור שלכל חברה יש משהו אחר להציע לכם בנושא הזה, אך בפועל, יש דברים שחוזרים על עצמם. לכן, אם אתם רוצים לפנות אל המומחים שיעזור לכם בנושא כמו פתיחה של חשבון בנק עסקי לחברה, רצוי לבדוק שהמחיר שהם גובים מכם יכלול שירותים כמו:

 

·         אישור של עו"ד לפתיחת החשבון

·         אישור של עו"ד להנפקת כרטיס אשרי שישמש את החברה

·         פרוטוקול של ביצוע עסקאות בהוראות מרחוק

·         אישור של עו"ד לבעלי העניין בחשבון ועוד

 

למעשה, ככל שהמחיר שאתם משלמים יכלול יותר ויותר שירותים בהקשר של פתיחת חשבון בנק עסקי לחברה כך תוכלו להיות בטוחים יותר שבסופו של דבר תצאו מרוצים.

 

ממי כדאי להזמין שירות כזה?

 

פתיחה של חשבון בנק עסקי לחברה זה לא עניין של מה בכך. כדי להבטיח שאתם לא מפספסים שום דבר, צריך לבדוק אל מי אתם פונים ומי יהיה האדם שינהל עבורכם את התהליך כולו. לכן, אם אתם יכולים להשקיע כמה רגעים ולראות מה אומרות חוות הדעת בנושא, זה כדאי. מחוות דעת של בעלי חברות אחרות שכבר פתחו חשבונות בנק בעזרת מומחים כאלה ואחרים תוכלו ללמוד לא מעט. מהם תוכלו להבין על איזה מחירים מדובר, מה כולל השירות ועד כמה האדם שאליו הם פנו באמת היה מומחה בתחום או לא. בצורה כזאת תוכלו להימנע מבחירה לא טובה של איש המקצוע שילווה אתכם לכל אורך הדרך, כך שברור מדוע שווה להשקיע בנושא הזה כמה רגעים.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר