מס' צפיות - 799
דירוג ממוצע -
קצת עבודה בעיניים מבית "וואלה"
מאת: חץ בן חמו 11/05/08 (23:18)

אם מישהו עוקב אחרי הפרסומים של וואלה!, הם תמיד התגאו בשרות הדואר שלהם. פעם פרסמו שיש לו יכולת אחסון של 5 ג'יגה בכל תיבה, לאחרונה הם הורידו את המגבלה הזו ועתה התיבה היא "בלתי מוגבלת" ביכולת אחסון הדואר, שהחברים ישלחו חופשי, אין צורך לדאוג שלא יהיה מקום.

 

הכל טוב ויפה, חוץ מהשיטה למשוך אנשים לבקר בדואר של וואלה, אם הם חס ושלום נרשמו לאחד משרותי וואלה (כמו וואלה! שופס וכו'). אז איך מושכים אנשים? די פשוט:

 

walla-mail2מי שיקרא חדשות או יגלוש בכל אתר וואלה, והוא עשה פעולת LOGIN (כניסה לשרות) של וואלה, יכול לקבל למעלה הודעה כמו בתמונה מימין. לכאורה, הודעה תמימה המודיעה כי יש לך 6 הודעות דואר מחכות שתקרא. מי שמסתכל על המספר ואינו אחד בעל 20 חשבונות מייל, בוודאי יחשוב שמחכה לו מייל מעניין, אולי מהחברים, אולי מייל שהוא מצפה לו, אז הוא לוחץ על הקישור של לקרוא דואר והוא נכנס.. רק כדי לגלות את הדבר הבא..

 

walla-mail3 הממ, אין לך באמת דואר נכנס. יש לך דואר זבל שלא מעניין איש, אבל תודה שנכנסת, אפשר לדפוק קופה, הנה באנר פרסומת מצד שמאל, הנה למטה מימין, והשרתים רושמים עוד צפיה, ועוד רווח לוואלה, על חשבונך, פתי יקר, כלומר השרת של וואלה בהחלט יודע שאין לך מייל אמיתי שמחכה לך, אבל הוא ישמח להציג לך מספר כוזב בשביל למשוך אותך ללחוץ, בדיוק כמו כל האתרים הנוכלים האחרים המראים לך פרסומות ענק ש"זכית". לא זכית, אבל הקלקת, הרווחנו על חשבונך.

 

קצת הגינות, מוגזם לבקש?

 

פורסם בבלוג של חץ

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה התקבלו 2 תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
1.
אני האחרונה שאגן על וואלה...
Gillian 12.05.08 (00:05)
2.
גיליאן שלום
חץ בן חמו 12.05.08 (14:47)