מס' צפיות - 953
דירוג ממוצע -
איזה כרטיס מתאים לך?
איזה כרטיס מתאים לך? כרטיסי הטבות, כרטיס אשראי לעסקים
מאת: אופיר א 30/09/20 (16:31)

 לאחרונה יצא לך לשמוע על הרבה מאוד בעלי עסקים שבחרו לעשות כרטיסי הטבות שונים? אתה תוהה האם לא הגיע הזמן שגם אתה תעשה את זה? האמת היא, שהתשובה היא חד משמעית: כן. יש היום אינספור סוגים של כרטיסי אשראי שונים שמתאימים לעסקים אשר יכולים לתת הנחות שונות והטבות, כך שאם אתה גם מנהל חברה גדולה עם מאות עובדים, תוכל בוודאי להשיג עבורכם דיל טוב. מה שכן, חשוב לעצור לרגע ולראות באיזו אופציה אתה בוחר, כי אם יש משהו שתוכל להיות בטוח לגביו לגמרי, זה שיש מגוון רחב שיותר של כרטיסי הטבות. לכן, רגע לפני שאתה בוחר כרטיס כמו ויזה או כל כרטיס אחר, כדאי שתעצור ותראה מה בדיוק כולל הדיל. לויזה, כמו להרבה כרטיסים אחרים, יש תנאים מסוימים שצריך לעמוד בהם ולכן, אם אתה רוצה להגדיל את הסיכוי לצאת מרוצה, שווה לבדוק באיזו אופציה אתה בוחר.

 

מהם היתרונות של כרטיס כמו ויזה?

 זה לא משנה איזה כרטיס אשראי היה לעסק שלך עד היום או האם אתה מחפש רק כרטיס הטבות מיוחד. מה שבטוח זה שלא במקרה כל כך הרבה אנשים שאתה מכיר עובדים עם ויזה, כי האמת היא, שיש לכך יתרונות רבים. מויזה אתה יכול לצפות לאמינות, למקצועיות ולזמינות בכל עת, והאמת היא, שלפעמים זה כל מה שאנחנו צריכים. בנוסף, אם תבחר לך כרטיס הטבות שיכלול גם הנחות טובות במיוחד, זה אומר שתוכל לעשות בו שימוש מאוד אינטנסיבי גם לקניות שלך וגם למתנות שתוכל לרכוש עבור אחרים.

 

שים לב מהם תנאי כרטיס ההטבות שבו אתה בוחר

 בין אם אתה חושב על הויזה כעל פתרון טוב ובין אם אתה מחפש כרטיסים אחרים לאשראי ולהטבות, כדאי יהיה לבדוק מה כוללים תנאי הכרטיס. לדוגמה, האם אתה יכול להיות זה שבוחר את יום החיוב? או שמדובר על עוד אחד מאותם כרטיסי הטבות שבהם הלקח יכול לבחור בין שלושה תאריכים שונים לחיוב? בנוסף, האם מדובר על כרטיס שמציע גם כפל מבצעים? והאם, במידה ואתה בוחר באופציה כמו ויזה, אתה צריך גם לשלם על השימוש בכרטיס עצמו. חשוב להבין שלכל אחד מאותם כרטיסי אשראי שמיועדים לעסקים יש תנאים אחרים. לכן, כדי להגדיל את הסיכוי שלך לצאת כמה שיותר מרוצה מהשימוש בכרטיס ומכל מה שהוא מציע לך, אתה פשוט חייב לבדוק מראש מה בדיוק הוא כולל. כמו כן, רצוי לעשות את החישוב בצורה מעמיקה ולהבין האם אתה משלם יותר לחברת כרטיס האשראי שלך או שאתה מקבל יותר הטבות. בסופו של דבר, אחרי שתבחר את הכרטיס הנכון מבחינתך, אתה תראה שתעשה בו שימוש רב ולא תוכל לחשוב על ניהול עסק בלי כרטיס הטבות נוח.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר