מס' צפיות - 1285
דירוג ממוצע -
חשיבותן של כספות
מאת: N.M 10/05/20 (14:06)

היכן אתם שומרים את הפריטים היקרים לכם מכל? הכספת היא המארז האולטימטיבי להגנה על חפצים בעלי ערך, מכסף מזומן ועד יצירות אמנות. אילו כספות קיימות וכיצד תבחרו את הכספת הטובה ביותר עבורכם?

 

בבית לא בטוח כפי שחשבתם


נתחיל באופציה הזמינה וככל הנראה, הזולה מבין שלוש האלטרנטיבות הבולטות. כספות ביתיות. אלה אומנם מוצר נגיש לשמירה ואחסון של פריטים כאשר כיום ניתן למצוא דגמים איכותיים וחזקים ועם זאת, כספת ביתית לא נהנית משמירה מסביב לשעון ואפילו עם קוד אלקטרוני יתכן שהחבוי בתוכה יתגלגל לידיים הלא נכונות מפורצים ועד ילדים. אף אחד לא רוצה להתעורר בוקר אחד ולגלות שהילד פתח את הכספת ומצא שם כלי נשק או שהוא השאיר אותה פתוחה ופריטים נעלמו מתוכה.


האופציה המגבילה של הבנקים בישראל


כספת בבנק היא אלטרנטיבה נוספת לשמירה על פריטים, אך יש לקחת בחשבון שתיתן המתנה ממושכת עד שכספת תתפנה בבנק וששכירת כספת בנקאית מחייבת העברת החשבון לבנק בו תושכר הכספת. כמו כן, הבנקים מגבילים את מספר הביקורים בכספת ודורשים תשלום נוסף בעבור ביקורים החורגים ממכסת הביקורים הקבועים. הגישה לכספת והשמירה עליה היא אך ורק בשעות פעילות הבנק והבנקים לא מציעים נכון לכתיבת שורות אלה אופציה להפקדת יצירות אמנות.


חדרי כספות פרטיים – הבחירה הנכונה עבורכם


הבחירה המוצלחת היום בשמירה על חפצים יקרים בין אם אלה קבצים דיגיטליים השמורים על דיסק און קי או כסף מזומן היא חדרי כספות פרטיים. מתחמים ייעודיים שהוקמו לפי הסטנדרטים הגבוהים ביותר של אבטחה ומציעים יתרונות רבים שקשה למצוא במקומות אחרים.


נתחיל מהגישה שהיא אפשרית למי שמחזיק את הכספת כ-24 שעות ביממה 365 ימים בשנה, כך שבכל זמן שתרגישו צורך להגיע לכספת – תוכלו לעשות זאת ומספר הביקורים אינו מוגבל. כמו כן, עומדים לרשותכם טרקלין המתנה מהודר ותאי התבודדות להשגת פרטיות מקסימלית.


קשה מאוד להתחרות עם מנגנוני האבטחה המשוכללים שמציעים חדרי כספות ייעודיים. מדובר בפרוטוקולים מחמירים מאוד כאשר השמירה היא שילוב של הגנה אנושית וטכנולוגית בו זמנית. צוותי האבטחה חמושים ועוברים מיונים קפדניים לפני קבלתם לעבודה כולל בדיקות פוליגרף ואימונים מותאמים. בנוסף, המתחמים מוגנים היטב.


כך למשל, חדרי הכספות של רותניום בפריסה ארצית תכננו בקפידה את מתחם הכספות מבחירת חומרי גלם עמידים לכספות המוצעות בגדלים שונים ועד אמצעים טכנולוגיים חדשניים שמאפשרים גישה מבוקרת לכספת אך ורק לבעלי הכספת.


הגישה מתאפשרת באמצעות כרטיס קרבה ייחודי המבוססת על צילום מזוויות שונות של בעל הכספת על מנת שמצלמות האבטחה יזהו בוודאות שאכן מדובר בבעל הכספת. שכבת הגנה נוספת היא מערכת לזיהוי טביעת אצבע.


המתחם עצמו מאובטח היטב ומתחם הכספות בעל מערכת שיכולה לזהות מפגעים בין אם מדובר בלחץ, חדירה של גז, קצר חשמלי או עומס קיצוני ובמידה והיא אכן מזהה איומים מסוג אלה היא סוגרת את הכספות באופן אוטומטי. כמו כן, המתחם מצויד במערכת נטרול מפגעים ומתאפשרת התרעה אוטומטית למוקדי חירום במקרה של תרחיש שמחייב התרעה כזאת, כך שצוותי האבטחה במקום מקבלים גיבוי גם ממוקדי אבטחה שונים במידת הצורך.

 

כספות רותניום מציעות יחס VIP לבעלי הכספות בתנאים הטובים ביותר כך שתוכלו לשמור את כל היקר לכם ולהיות רגועים בנוגע להגנתו. מתחם הכספות מעניק ללקוחות גם כיסוי ביטוחי מקיף וכל לקוח מקבל תעודת אחריות אישית. תוכלו לבחור את חדר הכספות הקרוב ביותר לביתכם או מקום עבודתכם וליהנות מכל היתרונות שרק מתחם כספות מאובטח בסטנדרטים בינלאומיים יכול להציע לכם.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר