מס' צפיות - 1991
דירוג ממוצע -
פרסום מאמרים בתשלום – יתרונות
מאת: אופיר א 26/02/20 (11:37)

במידה והינכם מקדמי אתרים מוצלחים, אשר בידכם מספר רב של אתרים לקידום, אתם בטח כבר יודעים כי חלק מהאסטרטגיה של הקידום הוא פרסום מאמרים באתר.

כאשר אתם מפרסמים מאמר באתר של הלקוח שלכם, אתם מבצעים צירוף של קישורים לדפים נוספים של האתר, על מנת להשתיל את הקישורים במאמר, וכן לסדר את המאמר ולהעלות אותו לאתר בצורה מסודרת, אתם מבזבזים המון זמן אשר אתם יכולים לחסוך.

לחסוך את הזמן שלכם אתם יכולים באמצעות חברה אשר כל עיסוקה הוא פרסום מאמרים בתשלום, חברה זו מבצעת עבורכם את השתלת הקישורים בתוך המאמר, וכן דואגת להעלות לכם את המאמר עם הקישורים באופן מסודר.

דבר זה יכול לחסוך לכם המון זמן אשר לו אתם זקוקים כאשר אתם עובדים על קידום אתרים.

פרסום מאמרים בתשלום – למה כדאי

כאשר אתם בוחרים חברה על מנת לבצע פרסום מאמרים בתשלום, אתם בעצם משלמים על כל הכרוך בכך.

חברה המציעה לכם פרסום מאמרים הינה חברה אשר כותבת לכם את תוכן המאמר, וכן משתילה לכם בתוך המאמר קישור, על מנת לפרסם את האתר באמצעות אותו קישור.

כאמור, כאשר אתם מקדמים אתר, העלאת תוכן לאתר הינו חלק בלתי נפרד של האסטרטגיה החודשית שלכם, אך חשוב לדעת כי תוכן חיצוני חשוב לא פחות, כאשר אתם מבצעים פרסום מאמרים בתשלום באתרים מקצועיים ואיכותיים ביותר אשר יש להם קהל יעד רחב, אתם יכולים למשוך אל האתר שלכם המון לקוחות וכך להעיר את התנועה באתר.

כאשר מדובר במאמר איכותי ביותר, אשר בוצע עבורו קניית קישורים, וכן עבר אופטימיזציה והועלה באתרים איכותיים, ברוב המקרים המאמר יהיה בעמוד הראשון של האתר, דבר זה יכול לחשוף גולשים רבים לאותו מאמר, וכך תדעו כי קניית קישורים הייתה בחירה נכונה.

פרסום מאמרים בתשלום – איכות

קיימים המון כותבים אשר יכולים לכתוב לכם מאמרים על כל נושא ללא שום בעיה, ישנם שיכולים לגבות מכם מחיר מאוד נמוך על מאמר, אך דבר זה יעיד כי המאמר הינו מאמר קידום בלבד וכי אין בו תחקיר נרחב על הנושא.

כמו כן, קיימים מאמרים אשר תיאלצו לשלם עליהם מחיר הרבה יותר גבוה, זאת מכיוון כי תוכן המאמר דרש תחקיר מאוד מעמיק, מה שלקח הרבה יותר זמן לכתוב את המאמר, וכן לשתול בו קישורים.

איכות המאמר הינו חשוב ביותר על מנת שיוכל להתאים למנועי החיפוש של גוגל, וכן לקדם את האתר בצורה מעולה.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר