מס' צפיות - 1104
דירוג ממוצע -
בניית נציג עסקי ברשת - מה זה אומר?
בניית נציג עסקי, המפתח לקידום מהיר של העסק.
מאת: דורון פוגל 23/02/20 (16:20)

בניית נציג עסקי היא חובה בעולם העסקי של ימינו. עסק הרוצה להצליח חייב להגיע לכמה שיותר לקוחות. בעסק כמות לקוחות גדולה שווה לכמות מכירות גדולה שבסופו של דבר מגולמת ברווחים גבוהים. שלטי החוצות של פעם ביחד עם תשדירי הפרסומות ברדיו ובטלויזיה אינם מספיקים כבעבר. עסק הרוצה להגיע לתודעה של צרכנים רבים זקוק לתחום ותיק הקרוי שיווק ברשת. בשוק הנוכחי שבו שולטות מפלצות קמעונאות כמו אמזון ועלי אקספרס במרחב הדיגיטלי והפיזי קשה לעסקים קטנים להתרומם. רשת האינטרנט היא המקום בו עסקים קטנים שווים לעסקים גדולים ביכולת להגיע ללקוחות רבים.

 

פתיחתה של חנות פיזית כרוכה לרוב בהוצאות תחזוקה רבות וכמות הלקוחות הנכנסים אליה מוגבלת. עסקים רבים שאינם נמצאים במרחב הדיגיטלי בעצם מפספסים הרבה מאוד לקוחות. כאשר עסק מחליט לקדם את עצמו ברשת הוא למעשה צריך חברה שהתמחותה היא בניית אתרי תדמית . אתרים אלו הם הנציגים העסקיים של החנויות במרחב המקוון. בניית נציג עסקי היא עניין מורכב וכרוכה בכמה שלבים. השלב הראשון בבניית נציג עסקי הוא שלב המחקר. אפיון צרכי העסק, למידת המוצר ומחקר שוק מקיף הם חלק משלב המחקר. בשלבים הבאים תעשה הבניה, בקרת האיכות ולבסוף שלב הפריסה לרשת. בנוסף נדרשות גם בדיקות תעבורה ואבטחה שונות.


עבודת שטח מדויקת היא הבסיס

 

השלב הראשון לצורך בניית נציג עסקי היא עבודת השטח היסודית אותה חשוב ביותר לבצע לפני הקמת האתר. אפיון צרכיו של העסק הוא קריטי בהתאמת העיצוב והתוכן. תוכן מקורי ועיצוב שמתאים לאופי העסק יוצרים המשכיות ומסייעים במשיכת לקוחות. במרכזו של תהליך המחקר נעשית עבודה על למידת המוצר והצרכנים הפוטנציאלים העתידים לרכוש אותו. מחקר מדויק על המוצר מסייע לטרגט את מאמצי השיווק בקהל היעד. אפיון ועבודת שטח מדויקת חוסכת לעסק כסף רב המושקע בפרסום ומעודדת יותר לקוחות לרכישה. נציג עסקי ברשת הוא כרטיס הביקור של העסק ומומלץ לבנות אותו בצורה מיטבית.  

 

הרעיון מתגשם למציאות ברשת

 

בניית נציג עסקי לא יכולה להסתיים במחקר בלבד. השלב השני הוא של ההקמה בפועל אותו מבצעים מתכנתי מחשבים המומחים בבניית אתרים. בשלב ההקמה חשוב להקפיד להטמיע את התוכן בצורה שבה מנועי החיפוש השונים יאתרו את האתר לפני המתחרים. השלב הסופי בבניית האתר ולפני פריסתו ברשת הוא שלב בקרת האיכות. בשלב זה יושבים מתכנתי האתר יחד מקדמי המכירות והלקוחות וזה המקום בו מוכנסים שינויים הסופיים. לאחר הבניה נפרס האתר ברשת ונחשף לעולם.

 

מלבד הקמתו של האתר בפועל נדרשים מתכנתים בשלבים שלאחר פריסת האתר אל המרחב הדיגיטלי. את האתר יש לתחזק ולהתאים לצרכי אבטחה ולשינויים התמידיים בטכנולוגיית האינטרנט. הקמתו של סוכן עסקי לעסק שם את העסק על המפה הגלובלית ובכך מזניק את העסק.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר