מס' צפיות - 674
דירוג ממוצע -
היתרונות של יום גיבוש
מאת: אלעזר בן שימול 20/02/20 (09:52)

 

חושבים על לארגן יום גיבוש? לא בטוחים אם זהו הזמן הנכון? אחרי שתקראו את כל היתרונות של יום גיבוש תבינו שזה בדיוק מה שאתם צריכים!

 

ימי גיבוש הוא יום שנועד כדי לגבש את חברי הצוות, אם זה יום גיבוש לעובדים , יום גיבוש בין חברים או יום גיבוש משפחתי. בימי גיבוש עם ערך מוסף יוצאים הרבה יותר מחוזקים, מגובשים ומחוברים.

 

היתרונות של יום גיבוש לעובדים

 

יום גיבוש לעובדים הוא יום שבו צוות העובדים מרגישים שעבודתם הקשה מוערכת ומוקירים אותה. זהו יום של אתנחתא מהעבודה ויציאה מהשגרה. בזכות יום גיבוש לעובדים צוות העובדים מכיר אחד את השנייה יותר טוב ומתחבר באופן שהוא שונה מחיבור בסביבת העבודה, זהו חיבור בסביבה יותר קלילה וידידותית. ההשפעה של הגיבוש באה לידי ביטוי בעבודה וניתן לראות כיצד העובדים, עובדים יחד בצורה הרבה יותר טובה וכמובן שבזכות יום הגיבוש הם מגיעים לעבודה עם יותר מוטיבציה.

 

היתרונות של ימי גיבוש למשפחה

 

בישראל 2020, השגרה היא מאוד לחוצה, ההורים נמצאים 99% מהיום בעבודה והילדים מתעסקים במהלך רוב היום במסכי הטלפונים, הטלוויזיה והמחשב וזוהי בדיוק הסיבה שהיתרונות של יום גיבוש למשפחה הם מאוד גדולים! יום גיבוש משפחתי הוא זמן מצוין לזמן עם המשפחה, להיכרות יותר מעמיקה אחד עם השנייה, זהו זמן שההתעסקות היא אך ורק במשפחה ולא בשום דבר אחר. כל משפחה צריכה אחת לתקופה לצאת ליום גיבוש משפחתי וליהנות מהחברה של בני המשפחה, ללא הפרעות שקשורות לשגרת היום יום.

 

המלצה ליום גיבוש בפארק אתגרים

 

אם מיציתם את הסרט והמסעדה, ימי גיבוש בפארק אתגרים הוא לגמרי אופציה נהדרת! פארק אתגרים מכיל בתוכו פעילויות מהנות במיוחד, שממריצות את האדרנלין בגוף, זהו מקום בו כולם יכולים להשתחרר וליהנות מהגיבוש. פעילות מומלצת במיוחד היא ירי בקרבות לייזר טאג. בקרבות לייזר טאג מתחלקים ל-2 קבוצות וכל קבוצה צריכה להיערך למערכה הבאה באמצעות תכנון המערכה, בסופו של דבר הקבוצה המנצחת היא הקבוצה שמצליחה "לחסל" את הקבוצה השנייה.

 

משחקי לייזר טאג ממריצים את האדרנלין בגוף, הם מהנים מאוד וגם מהווים פעילות גיבוש מושלמת, מכוון שכל קבוצה חייבת להיתמך אחד בשני כדי להצליח ולנצח במשחק. בנוסף לכך משחק פיינטבול מומלץ מאוד ליום גיבוש, זהו משחק שמאוד דומה לקרבות לייזר טאג, השוני בין המשחקים הוא שמשחק פיינטבול זהו משחק שמתבסס על כדורי צבע ואין דבר יותר כיף מלירות כדורי צבע אחד על השנייה ולהשתטות.

 

ליום גיבוש יש הרבה יתרונות והוא לגמרי מומלץ לאנשים שרוצים לעבוד על הקשר ולהיות יותר קרובים אחד לשנייה. אם החלטתם שהגיע הזמן לצאת ליום גיבוש אנו מאחלים לכם שתיהנו המון אחד מהשנייה ותצליחו לצאת מן היום הזה הרבה יותר מגובשים ומחוזקים!

 

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר