מס' צפיות - 1838
דירוג ממוצע -
טיפים לבחירת מצלמות
מאת: יוסי מור 19/02/20 (15:23)

רוצים להתקין מצלמות אבטחה בבית או בבית העסק שלכם? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון. היום ניתן למצוא מגוון עצום של מצלמות אבטחה שונות ושלל אפשריות אשר עשויות להיות מבלבלות מאוד. לכן, אם אתם מתלבטים ולא יודעים במה לבחור, ואילו מצלמות הן הנכונות והמתאימות ביותר עבורכם, קראו את המאמר הבא ותמצאו טיפים חשובים שיעזרו לכם בבחירה.

מהי מטרת הצילום?

החלק הראשון שאתם צריכים להגדיר הוא המטרה של הצילום. האם אתם מעוניינים לצלם אובייקט מסויים (כמו לדוגמא התמקדות על שער הכניסה לבית או החניה של הרכב) או לצלם נוף רחב יותר? בהתאם לצרכים הללו תוכלו להחליט על סוג המצלמות הנכון עבורכם.

כמה מצלמות אתם צריכים?

עוד נתון שיעזור לכם לקבל החלטה, הוא מספר המצלמות להם אתם זקוקים. מספר המצלמות נקבע בהתאם לאזורי הצילום אותם אתם רוצים לקלוט וזוויות הצילום. חשוב להבין כי מספר המצלמות ישפיעו על סוג מכשיר ה DVR  שתצטרכו לבחור, כרטיס ההקלטה, מספר הערוצים ועוד ולכן חשוב לקבל את ההחלטה הנכונה מראש ובהתאם לכך לסנן את סוג המצלמות שיוכלו להתאים לכם.

אבטחה גלויה או סמויה?

עוד הגדרה שעליכם לחשוב עליה מראש היא האם תרצו להתקין מצלמות אבטחה גלויות או סמויות. היום ניתן למצוא מגוון רחב של פתרונות להסתרת מצלמות האבטחה כמו החבאה של המצלמה בקיר, בעינית של הדלת, בגלאי עשן, בתמונה ובעוד מגוון רחב של אפשרויות.

עם הקלטה או בלי?

האם אתם מחפשים מצלמות אבטחה אשר גם יקליטו את הקולות כך שתוכלו לשמוע את הנאמר בחדר או באזור המצולם, או שמספיק לכם צילום בלבד? במערכות אשר מקליטות מחובר גם מיקרופון כך שיהיה ניתן להאזין לדברים הנאמרים מעבר להקלטת הצילום.

מהו סוג החיבור המתאים לכם?

בבחירת סוג החיבור המתאים, חשוב לקחת בחשבון את המיקום בו רוצים להתקין את המצלמה. מצלמות אבטחה אשר מחוברות בחיבור קווי, הן מערכות קבועות אשר מצריכות התקנה עם תשתית, ומצריכות עבודות התקנה מורכבות ועלויות יקרות יותר. יחד עם זאת, הן מציעות איכות תמונה הרבה יותר גבוהה. לעומתן, מצלמות אבטחה בחיבור אלחוטי הינן פשוטות יותר להתקנה, אך יכולות להיות הפרעות תקשורת אשר יפגמו ביכולת העברת התמונה.

מהם תנאי הצילום?

עוד דבר שאתם חייבים לקחת בחשבון הוא תנאי הצילום. אם אתם מציבים את מצלמות בשטח חיצוני, אתם צריכים לבחור במצלמות אשר יכולות לעמוד מול מזג אוויר כמו שמש חזקה או גשם שוטף ולא יהרסו בגלל מזג האוויר.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר