מס' צפיות - 1098
דירוג ממוצע -
ארבעה טיפים לבחירת אולם לברית
מאת: דרזנר 5 31/01/20 (11:49)

ברית מילה היא אחת מנקודות הציון המרגשות ביותר שיש (וכך גם בריתה, כמובן). ההורים מעוניינים לציין את המאורע בשמחה רבה, בחברת הקרובים והמכרים שיזכו לראות – לעיתים בפעם הראשונה – את התוספת החדשה למשפחה. הדרך לאירוע המוצלח עוברת בבחירה נכונה של אולם לברית, משימה שאם עושים אותה כראוי אפשר לשדרג את החוויה של כל המשתתפים בכמה רמות. לפניכם ארבעה טיפים שיסייעו לכם לסמן "וי" על הבחירה.

 

המיקום כן קובע

 

עוד לפני שאתם יורדים לרזולוציות של אולם ספציפי, מומלץ לחשוב על עיר בה אתם רוצים שהחגיגה תתקיים. השאיפה צריכה להיות לאולם הממוקם באזור נגיש ככל האפשר, כך שיהיה פשוט לאורחים – וגם לכם – להגיע אליו: מבחינת הכבישים המובילים לעיר, עומסי התנועה, התחבורה הציבורית וכן הלאה. בדרך כלל הבחירה תהיה באולם הנמצא בעיר בה מתגוררים, ולו מכיוון שרוב ההורים אינם מעוניינים לעבור מרחקים גדולים מדי עם התינוק או התינוקת. כך לדוגמא אולם אירועים בפתח תקווה מתאים לכל מי שמתגורר בעיר ובאזור המרכז כולו, הודות לנגישות הגבוהה של העיר.

 

התאמה למאפייני האירוע

 

אירועי ברית או בריתה נוטים להיות אינטימיים באופן יחסי, בטח אם משווים אותם לחתונות למשל. אבל המונח "באופן יחסי" הוא רחב גם כן: ישנם אירועים המיועדים רק למשפחה הקרובה, כך שמספר המוזמנים המיועד עומד על כמה עשרות. ולעומתם תמצאו אירועי ברית מילה או בריתה בעלי כמה מאות מוזמנים.

 

חשוב שהאולם הנבחר לבריתה יהיה בגודל מתאים למספר המוזמנים המיועד. אולם גדול "מדי" עלול ליצור תחושה של ריקנות ובדידות, בעוד שמן העבר השני בחירה באולם קטן ביחס למספר המוזמנים תיצור צפיפות ותקשה על ההנאה של האורחים - וכמובן שגם שלכם – מהאירוע. כתוצאה מכך מומלץ לחשוב פחות או יותר על רשימת מוזמנים אפשרית לפני שסוגרים עם אולם.

 

חבילת שירותים

 

יש אירועים אשר ההכנות להם נמשכים חודשים ארוכים, כשגם כאן הדוגמא המובהקת היא חתונה. במקרה של ברית מילה או בריתה, אין לכם לרוב את הפריבילגיה הזו. בחודשים שלפני הלידה המיועדת אתם צפויים להיות ממוקדים בה באופן מלא, לעבור בדיקות, לגשת לקורסי הכנה ללידה וכן הלאה. אחרי הלידה, התינוקות תופסים את מלוא לוח הזמנים.

 

 

המשמעות היא שאין יותר מדי זמן להקדיש לחיפושים של ספקים שונים עבור האירוע. במצב הזה אפשר להבין מדוע רבים מעדיפים לבחור אולמות לברית שמציעים חבילה של שירותים שאפשר לבחור מהם: קייטרינג, מערכות תאורה וסאונד, תקליטן, צלם וכדומה. רוב האולמות המורגלים בעריכת בריתות אכן מציעים נותני שירות מטעמם, או לכל הפחות רשימה של כמה ספקים מתוכם אפשר לבחור.

 

ביקור באולם

 

אם הדבר מתאפשר לכם, מומלץ בפה מלא לבקר באולם האירועים הפוטנציאלי לפני שאתם מקבלים את ההחלטה הסופית (וכן, אתם בהחלט יכולים לעשות את זה גם חודשים טרם הלידה המיועדת). בדרך זו תוכלו לחוות את המקום ולהתרשם בצורה ישירה מכל אותם הפרמטרים המגדירים את הצלחת האירוע. זה מתחיל עם דרכי הגישה והחנייה, נמשך עם העיצוב של האולם וכולל גם את הפרטים הקטנים שיכולים לעשות הבדל גדול: איכות המערכות הטכנולוגיות, השירות של צוות האולם וכן הלאה.

 

מומלץ לברר מראש מתי מתקיים באולם אירוע בסדר גודל דומה לזה שלכם, ולתאם את הביקור מול אנשי האולם.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר