מס' צפיות - 553
דירוג ממוצע -
דרכי שילוח בינלאומי להעברת תכולת דירה לחו"ל
מאת: ליאור לידר 20/01/20 (09:09)

מצאתם כבר לוקייישן בחו"ל ואתם שלמים עם ההחלטה וכבר רוצים לעבור למקום המיועד. אבל רגע חכו עוד קצת לפני שאתם ממריאים, יש עוד פרט חשוב שכדאי שתבדקו היטב לפני ההמראה שלכם. וזה העברת תכולת הדירה, איך זה מתבצע ולמה כדאי לשים לב בעת מעבר התכולה?

 

שילוח בינלאומי: הדברים החשובים באמת

 

אין ספק כי לארוז את הפקלאות לצורך מעבר למדינה אחרת זה מרגש מצד אחד אך מצד שני קיים חשש קטן, וכדי להפיג אותו קצת מומלץ לוודא כיצד תעבירו את הדברים שלכם בצורה בטוחה, יעילה ונוחה ושאותם חפצים יקרים יגיעו למקומם בשלום.

 

 

אחת הדרכים להעברת תכולת דירה היא בעזרת שילוח אווירי  - זוהי יכולה להיות אופציה בטוחה וטובה אך יחד עם זאת היא לא זולה ותאלצו להיפרד מסכום כזה או אחר שהוא טיפה גבוה , זמן ההגעה של שילוח אווירי יכול לקחת עד שלושה שבועות וכדאי לקחת זאת בחשבון.

 

אפשרות נוספת שיכולה להיות רלוונטית עבורכם וזה שילוח בינלאומי בעזרת אוניה – כן בדיוק כמו שזה נשמע ,החפצים שלכם יגיעו בסיוע אוניה למקום מבטחים . שילוח מסוג זה מתאים בעיקר לחפצים גדולים יותר שאינם הכרחיים באופן מיידי וניתן להסתדר בינתיים עד שהם יגיעו , זמן ההגעה משוער של חפצים אלו במסגרת שילוח ימי יכול לקחת מספר שבועות.

 

אופציה אחרונה והיא שילוח בינלאומי בעזרת מזוודות – החפצים הקרובים לליבכם , אלו שאתם לא יכולים לתת אותם למישהו אחר , או שאתם מעדיפים לקחת אותם בעצמכם מסיבה כלשהיא . אפשר להעביר אותם בעזרת מזוודות, נכון שתצטרכו לשלם עבור משקל עודף , אבל היתרון פה הוא שיש לכם בקרה עליהם ואתם יכולים לדעת בכל רגע היכן אותן מזוודות נמצאות.

 

כל אותן אפשרויות אלו יכולות בהחלט להוות פתרון מצוין ובטוח להעברת תכולת הדירה שלכם, רק מה שצריך זה לדעת במה לבחור ואיך לבצע את ההעברה.

איך יודעים מי מבצע את העברת התכולה בצורה מקצועית?

זוהי אחת ההחלטות החשובות מבין יתר ההחלטות כאשר עוברים דירה , בעיקר כשמדובר במעבר דירה לארץ אחרת. העברת התכולה חייבת להתבצע ברגישות ובמקצועיות ולכן חשוב לבחור בחברה מקצועית שיודעת לנהל היטב את המעבר ולדאוג לכל פרט.

 

אם זה באריזות התכולה – חשוב שהחפצים יהיו ארוזים בצורה הרמטית יותר מהרגיל.

 

אם זה בעזרת תכנית עבודה מסודרת המותאמת לכם מראש, חשוב מאוד לפני בחירת חברת השילוח יש להתייעץ ואפילו להיפגש עם אחד הנציגים על מנת להבין לעומק את משמעות השילוח וכיצד העבודה מתבצעת.

 

לבדוק עם חברת השילוח שיש את כל המסמכים והאישורים הדרושים למעבר התכולה , ואין תקלות לא צפויות.

 

חברת שילוח מקצועית עוקבת ויודעת בכל רגע נתון היכן נמצאת התכולה, ולכן זה אחד הפרמטרים החשובים שיש לבדוק איתם.

 

והעיקר שיהיה מעבר חלק ושכל החפצים יגיעו למקומם בשלום.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר