מס' צפיות - 1770
דירוג ממוצע -
השינוי המבורך שהחליטו עליו מארגני תחרות "מיס אמריקה"
ני סבור שהגיע הזמן לבטל את תחרויות היופי מאחר שלא רק שאין לא מוסיפות לנשים שום-דבר מבחינת ידע וניסיון, אלא שהרבה פעמים השופטים וועד המנהלים של הארגון שמורכב רובו כולו מגברים מרבים לצחוק על ממדי גופן או לחלופין לבייש אותן בפומבי ,וזאת צריך להפסיק כמה שיותר מהר. קמפיין " מי טו" נכשל לעניות דעתי, בשל העובדה שהוא לא קבע כללי משחק חדשים, בנוגע ליחסי גברים-נשים, אשר יוביל לכך ששני המגדרים יחיו בשקט ו
מאת: רועי אורן 05/06/18 (20:12)

במשך שנים נחשבה תחרות "מיס אמריקה" לתחרות חשובה אליה נשאו נשים צעירות מרחבי ארצות-הברית כתחנה ראשונה בדרך לקריירת דוגמנות עתידית.

בעקבות קמפיין "ME TO" שעלה לאוויר בשנה שעברה, ובעקבות סקנדל שהתרחש בתחרות "מיס אמריקה" שנערכה בדצמבר האחרון הוחלט לשנות את אופי התחרות,כך שבשנה הבאה יבוטלו שלב בגדי-הים ,ושלב שמלות הערב, ובמקום זאת יענו הבנות על שאלות חבר השופטים,תוך שהן לבושות בבגדים שהם מרגישים נוח איתן.

בואו נפרט על שתי הסיבות שהובילו את המארגנים לשנות את אופי התחרות.

                          השפעת קמפיין "מי טו"

אין ספק שמדובר בצעד מבורך,היות שבמשך שנים נחשבה תחרות בגדי-הים כשלב אשר מחפיץ נשים אשר בא לידי ביטוי בכך, שהן נשפטות לפי יופיין,ולא לפי שכלן .

קמפיין "מי טו" אשר עודד נשים לשבור את קשר השתיקה אודות עבירות מין שבוצעו בהן ,לצד הפמיניזם הרדיקלי אשר פקח את עיני הנשים והזכיר להן שיש להן זכויות ,והן צריכות להיאבק עליהן מול מי שמונע אותן (בעיקר מדובר בציבור הגברים) הוביל את המארגנים לשקול שוב לבטל שלב זה אשר לא רק שהוא לא מעצים נשים, אלא הוא מוריד מערכן .

                           הסקנדל שהעיב על קיום התחרות לפני מספר חודשים

בדצמבר 2017 התקיימה תחרות "מיס אמריקה" אשר העיב עליה סקנדל מתמשך.

שלושה בכירים בהנהלת התחרות : המנכ"ל סם הסקל, הנשיא ג'וש רנדל, יושבת-הראש לין ווינדר נאלצו להתפטר מהארגון לאחר שאתר "הפינגטון פוסט" פרסם שורת מיילים פוגעניים כלפי המשתתפות בתחרות זו,שכתב המנכ"ל הסקל לעובדים בארגון .

כתוצאה מכך השעה ועד המנהלים את הסקל מתפקידו.

הסקל התנצל על המיילים הפוגעניים שכתב ,אך בעקבות השעייתו הוא החליט להתפטר מתפקידו , וינדור ורנדל התפטרו לאחר שעשרות נשים שהשתתפו בעבר בתחרות "מיס אמריקה" חתמו על עצומה הקוראת לועד המנהלים לפזר את עצמו.

                              הדעה שלי בנושא זה

אני סבור שהגיע הזמן לבטל את תחרויות היופי מאחר שלא רק שאין לא מוסיפות לנשים שום-דבר מבחינת ידע וניסיון, אלא שהרבה פעמים השופטים וועד המנהלים של הארגון שמורכב רובו כולו מגברים מרבים לצחוק על ממדי גופן או לחילופין לבייש אותן בפומבי ,וזאת צריך להפסיק כמה שיותר מהר.

קמפיין " מי טו" נכשל לעניות דעתי, בשל העובדה שהוא לא קבע כללי משחק חדשים, בנוגע ליחסי גברים-נשים, אשר יוביל לכך ששני המגדרים יחיו בשקט ובשלווה האחד עם השני.

הכותב הוא אני כרגע סטודנט לתקשורת אשר כותב בנושאים שונים מספורט ועד רווחה ואקטואליה . כרגע אני לומד באוניברסיטה הפתוחה (אולי זה ישתנה בעתיד)

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר