מס' צפיות - 5209
דירוג ממוצע -
מעבר דירה בקלות – כך תמצאו שירות הובלות
אתר חדש מבקש לעשות סדר בתחום ההובלות הפרוץ בישראל.
מאת: שחר 18/04/17 (06:55)

בשעה טובה החלטתם לעבור דירה, ובקרוב תקבלו את המפתח לדירתכם החדשה. מעבר דירה יכול להיות עניין משמח ביותר, אך הסידורים והארגונים הכרוכים במעבר, ובראשם מציאת שירות הובלה מקצועי ואמין, עשויים להכביד עליכם מאוד הן מבחינה נפשית והן מבחינה כלכלית. אתר ישראלי חדש מבקש להקל עבורכם את תהליך בחירת חברת ההובלה ואפילו להוזיל משמעותית עבורם את שירות ההובלה.


כל ישראלי שעבר דירה בחייו יודע שמציאת שירותי הובלה יכול להיות דבר לא פשוט בכלל. שוק ההובלות הוא שוק פרוץ לחלוטין, אשר אינו מאפשר ללקוחותיו לאסוף אינפורמציה מלאה ולהשוות בין השירותים והמחירים שהחברות השונות מציעות, על מנת שיוכלו לקבל החלטה מושכלת באיזו חברה לבחור. בניגוד לתחומים אחרים, בשוק ההובלה אין מחירון שירותים מוכר וידוע, וקשה לקבל אינדיקציה אמינה לגבי איכות השירות ואמינותו.


אתר גט-מובינג מעניק פיתרון חדשני ואיכותי למציאת שירותי הובלה בפריסה ארצית. האתר מאפשר למבקרים בו לבצע השוואת מחירי הובלות ללא מאמץ, ובכך לחסוך לא מעט כסף. מעבר לכך, האתר מהווה מאין "תו תקן" לחברות הובלה: כל החברות המעניקות שירותי הובלות ומופיעות באתר גט-מובינג הינם חברות הובלה מקצועיות ומנוסות. חברות ההובלה מפוקחות על ידי צוות האתר, ומדורגות בהתאם לאיכות ואמינות השירות שהן מעניקות. בנוסף, לקוחות האתר משאירים המלצות וחוות דעת בנוגע לשירות שקיבלו מחברות ההובלה השונות.


צוות האתר מעניק ליווי, ייעוץ והכוונה ללקוחותיו לאורך כל תהליך ההובלה. מוודא כי חברות ההובלה מקיימות את התנאים שהוסכמו בין לקוחות האתר וחברות ההובלה במלואם, וכי החברות עומדות בלוח הזמנים שהוקצב לשירות ההובלה. במקרה הצורך מעניק צוות האתר שירות לקוחות אישי ומקצועי ללקחותיו, על מנת להבטיח כי הם יצאו מרוצים ככל הניתן.


איך האתר עובד?


אתר גט-מובינג קל ונוח לשימוש. האתר מאפשר למבקריו לבצע השוואת מחירים ושירותים של חברות ההובלות בכמה צעדים פשוטים. תחילה, הלקוח מזין את כתובת ההובלה ואת היעד אליו הוא עובר. לאחר מכן הוא מקליד את שאר פרטי ההובלה: מספר החדרים בכל בית, מספר הארגזים שנדרש להעביר, והאם הוא מעוניין בשירותי אריזה ואחסון. כמו כן, הלקוח מפרט באתר את שאר הפריטים שעל חברת ההובלה להעביר: פירוט כמות הרהיטים שיועברו - מיטות, ארונות, סלון, שידות ומזנונים, מקרר, תנור, טלוויזיות, מוצרי חשמל נוספים ולמעשה כל הפריטים אותם נדרש להעביר. עם סיום פירוט ההובלה, הלקוח משאיר מספר נייד וכתובת מייל תקינה אליהם יקבל הצעות מחיר ממספר חברות המספקות שירותי הובלה.   


ההצעה שמעביר לקוח האתר מהווה למעשה מאין מכרז, אליו ניגשים חבורת ההובלה המציעות את שירותיהן באתר. המכרז מתבצע בין מאות חברות ההובלה שרשומות באתר גט-מובינג, לעיני הלקוח ותוך שקיפות מלאה. בתוך זמן קצר מקבל הלקוח מגוון הצעות מחיר, ומידע אודות החברות המתחרות, ובכלל זה שנות ניסיון ו-ותק, האם יש לבחברה ביטוח תכולה. המידע כולל גם דירוגים והמלצות גולשים אודות החברות המציעות את המחירים. כך יכולים לקוחות החברה לבחור בקלות את חברת ההובלה הזולה ביותר והמתאימה ביותר לצרכיהם.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר