מס' צפיות - 3941
דירוג ממוצע -
חשיפה: ויקה מהישרדות לא חשופה יותר
גם הירושלמים רוצים: ויקה מהישרדות בגירסה מצונזרת, מדגמנת לציבור הדתי. אין כאן ביקיני, אבל יש הרבה בלונד.
מאת: טור אורח 02/04/08 (02:39)

מאת: דורית דוד

 

ויקה פינקלשטיין מדגמנת בגדים צנועים בירושלים. לא, זו לא מתיחה של האחד באפריל זאת המציאות הירושלמית המנותקת כל כך מההוויה התל אביבית. התהלכתי לתומי ברחוב הראשי יפו בירושלים ואת עיני צדה מודעה וורודה שהודבקה על וויטרינה של חנות בגדים לנשים דתיות IN LOOK . לשון המודעה: דרושות מוכרות צנועות. הסטתי את המבט לצד שמאל של אותה וטרינה עליה הייתה תלויה כרזה בגודל עצום בה ניבטה אלי ויקה מהישרדות כשהיא מחייכת חיוך צנוע וחמוד.

 

אני מודה, מעולם לא ראיתי אותה לבושה כל כך. חצאית וחולצה ארוכים שאינן חושפות ולו טפח. כל הביגוד על טהרת הצניעות. את המבט המפתה היא השאירה בתל אביב ועלתה לירושלים עם מבט תמים של ילדה טובה גאולה. כאילו לא בילתה את ימיה בביקיני מינימאלי בקאריבים וכאילו לא אכלה את אותה תולעת אומללה שנוזל נשפך ממנה בעוד היא נגרסה תחת שיניה, כאילו לא לעסה עין של שור והשד יודע מה, כאילו עלמה זק מעולם לא חרצה את לשונה כדי להראות כי כילתה את כל מעדני עולם הכשרים.

 

 

 

אין מה לומר ירושלמים מנגה תל אביבים ממאדים. נראה שבשורת ההישרדות טרם הגיעה לירושלמים. הבל הבלים או הבדל הבדלים. למרות שכשצילמתי את הוויטרינה שתי נשים דתיות התעלמו ממני והמשיכו בשיחות הסלולאריות ושתי צעירות חילוניות זהו את הסלבריק'ה ואמרו אחת לשנייה "היא מצלמת את ויקה". אכן, ויקה כובשת את ירושלים, אבל בצניעות. ובכלל ויקה, יפה לך צנוע.

 

תזכורת: הבלונדה אמנם הודחה מהאי, נפרדה מחברה הטוב דן מנו, אבל היא מוכיחה שלא ניתן לעצור אותה. מרגע שהגיעה ליבשה עברה מדוגמנית אנונימית לדוגמנית מבוקשת בכל מקום ואתר. הקמפיינים זורמים מכל עבר, ואם היא הפרזנטורית של נעלי מרקו הנחשבים אז למה לא לדגמן לאופנת בגדים צנועים בירושלים. מי יודע אולי נראה אותה על אחת מבימות כיכר ציון, זה לבטח יוציא את הירושלמים מהבית אל הקור של יום העצמאות. כי רק ויקה יכולה. 

 

לכו תדעו, אולי בקרוב נראה אותה מדגמנת שמלות כלה צנועות או תלויה על זרועו של שמעון פרס בארוחת ערב לצד ברלוסקוני, הרי היום דוגמנית זה מקצוע מכובד שניתן להגיע איתו רחוק. אפילו לחו"ל. אם היא הגיעה מתל אביב לירושלים זה כבר הישג לא מבוטל.  זה כמעט חו"ל, לא?

 

למאמרים נוספים: אתר סקופ

 

תמונות: דור מלכה, דורית דוד

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר