מס' צפיות - 738
דירוג ממוצע -
הפרצוף האמיתי של הילארי קלינטון
מי היא הילארי קלינטון באמת? האתר המוזר של היום מציע כמה תמונות מעט שונות של הגברת קלינטון, ומספק הצצה לדמות האמיתית שאולי תהיה נשיאת ארצות הברית בקרוב.
מאת: טור אורח 02/04/08 (02:38)

מאת: מערכת pCon

 

לכבוד הבחירות לנשיאות ההולכות וקרבות, הבאנו לכם אתר מוזר המתמקד במועמדת הדמוקרטית הידועה הילארי קלינטון. היא אמנם עדיין לא נבחרה להיות המועמדת של המפלגה הדמוקרטית (ולא בטוח בכלל שתיבחר), וגם אם תיבחר יש לה עדיין התמודדות לא פשוטה מול הרפובליקנים, אבל מגיעה גם לה אתר מוזר. לא?

 

לא פוטוגנית

באתר המוזר של היום אספו כל מיני תמונות של הילארי קלינטון לאורך השנים. אחרי הכל, לא ממש חסרות תמונות של מישהי שהייתה גם אשתו של נשיא, גם פוליטיקאית מוכשרת בזכות עצמה, וגם מתמודדת לנשיאות ארצות הברית.

 

מעבר על התמונות הללו מגלה שלגברת קלינטון יש גם צד מפחיד למדי. וכהוכחה, כדאי לכם לבדוק בכמה מהתמונות היא מופיעה בעיניים פקוחות לרווחה, במבט מפחיד ביותר. מה לעשות, לא כולם יכולים להיות פוטוגניים כמו בעלה.

גם נשיאים מחטטים באף

מצד שני, שימו לב לתמונות שצולמו כשהילארי לא ממש שמה לב. כאן מתגלה הקלינטונית האמיתית: עייפה, משועממת, כועסת, מזועזעת או סתם מחטטת באף. אין ספק כי מנהלי האתר המוזר שלנו להיום לא נמנים על מעריציה של הילארי, אבל אנחנו עדיין מאחלים לה בהצלחה.

 

פורסם באתר pCon החדש! - המלצות, אתרים, הכרזות ומאמרים, על מחשוב ואינטרנט.

http://www.pcon.co.il/v5/ArchiveMore.asp

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר